Noskova’dan Büyükşehir’e imza

Noskova’dan Büyükşehir’e imza

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Rus Jana Noskova’yı renklerine bağladı. Hedef şampiyonluk

  • Marmara
  • Cumartesi 30.07.2017
Geçen sezon Masa Tenisi Kadınlar Süper Ligi, Türkiye Kupası ve ETTU Kupasını kazanarak Avrupa'nın en büyüğü olmayı başaran Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Rus Jana Noskova'yı renklerine bağladı İç transferde Melek Hu ve Simay Kulakçeken ile sözleşme yenileyen yeşil beyazlılar dış transferde de Damla Özer, Singapurlu Zeng Jiang ve Hong Konglu sporcu Lee Hoo Ching'in ardından son olarak Rus Iana Noskova'yı da renklerine bağladı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Büyükşehir Belediyespor Kulübü Masa Tenisi Şube Sorumlusu Fehim Ferik bu yıl Türkiye'yi ETTU Şampiyonlar Ligi'nde temsil etmenin gururu yaşayacaklarını söyledi.
Büyükşehir Belediyespor Kulübü olarak Masa Tenisinde de Türkiye'ye Avrupa Şampiyonluğu kazandırdıklarını, geçen yıl hem süper lig hem de Türkiye Kupası şampiyonluğunu yaşadıklarını hatırlattı.
Fehim Ferik, "Bugün, daha önce ülkemizde Fenerbahçe forması giyen ve geçen yıl Rusya'nın CSK Moskova takımında oynayan Iana Noskova ile sözleşme imzalıyoruz. Yine Sinagapurlu Zeng Jiang, Honkonglu Lee Hoo Ching ve Kocaeli Kağıtspor'dan Damla Özer ile sözleşme imzaladık. Bu imzaların ardından önümüzdeki sene ülkemize masa tenisinde Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğunu getirmek için kolları sıvadık" dedi.
Jana Noskova da Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü ile sözleşme imzalamaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirirken, yeni takımıyla beraber iyi sonuçlar alacaklarına inandığını söyledi.
BİZE ULAŞIN