Bursaspor Badu’yu renklerine bağladı

Bursaspor, İtalya’nın Udinese takımından bir yıllığına kiraladığı Ganalı Milli Takım oyuncusu Emmanuel Badu ile taraftara açık olarak düzenlenen imza töreninde resmi sözleşme imzaladı

Bursaspor Badu’yu renklerine bağladı
İmza töreninde transferlerin devam edeceğini belirten Bursaspor Kulüp Başkanı Ali Ay, Emmanuel Badu'nun sezonun 4'üncü transferi olduğunu vurguladı. Başkan Ay, "Bu sezon taraftarlarımız dışında tüm futbol severlere iyi bir Bursaspor izlettireceğiz. Geçen sezon yaşadığımız travmayı unutacağız. Nokta transferler yaparak güzel bir sezon geçireceğiz" dedi.

ÖNCELİĞİMİZ KULÜBÜN MENFAATİ OLACAK"
Gazetecilerin transferlerle ilgili sorularına da yanıt veren Ay, "Hocamız öncelikle bir 6 numara ve bir sağ bek oyuncusu istiyor. Önümüzdeki günlerde bir çok şey netleşecek. Sezon başına kadar tüm transferleri yetiştireceğiz" dedi. Badu ise "Benim için zor bir transfer oldu. Hocaya bana inandığı için teşekkür ediyorum. En iyi şekilde çalışacağıma söz veriyorum. 6 yıldır Gana Milli Takımı ile oynuyorum" dedi.

"BEKLENTİLERİ KARŞILAYACAĞIM"
Udinese de 7 sezon geçirdikten sonra Bursaspor ile sözleşme imzalayan Badu ise yaptığı açıklamada, "Benim için zor bir transfer oldu. Hocaya bana inandığı için teşekkür ediyorum. En iyi şekilde çalışacağıma söz veriyorum. 6 yıldır Gana Milli Takımı ile oynuyorum. Türk Milli Takımı'na karşı da oynamıştım. Burada çok Ganalı oyuncu var. Bende kalitemi gösterip beklentileri boşa çıkarmayacağım" dedi.
BİZE ULAŞIN