Aşım:Çocuklarımızın gelişmesi çok önemli

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım, "Çocuklarımızın her alanda gelişmesi ve donanımlı bir hale gelmesi bizim için çok önemli" dedi.

Aşım:Çocuklarımızın gelişmesi çok önemli

Kırklareli Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım, müdür yardımcısı Kerim Sanık ile birlikte Özel Fen Bilimleri İlkokulu, Ortaokulu ve Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Okul müdürlerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Aşım, okulların sınıflarını da gezerek, derslere iştirak edip öğrencilerle sohbet etti. "Öğrencilerimizi iyi şekilde yetiştirmek ve geleceğe hazırlamak bizim tek arzumuz" diyen Aşım, "Geleceğimize yön verecek çocuklarımızın; bilgili, saygılı,kültürlü, vatanını ve milletini seven bireyler olarak yetiştirilmelerine önem veriyoruz, çocuklarımızın her alanda gelişmesi ve donanımlı bir hale gelmesi bizim için çok önemlidir" dedi.

Daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen Aşım, eğitim öğretim faaliyetleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Yeni eğitim-öğretim yılının verimli geçmesini temennieden Aşım, öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

BİZE ULAŞIN