Şampiyonlar sezonu açıyor

Şampiyonlar sezonu açıyor

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Masa Tenisi Takımı, Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde bugün saat 16.00’da Avusturya’nın Linz AG Froschberg takımı karşısında galibiyet arayaak

Geçtiğimiz yıl ETTU Cup, Süper Lig ve Türkiye Kupası olmak üzere üç kulvarda da şampiyonluk kupasını kaldıran Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Masa Tenisi Takımı, sezonu bugün oynayacağı şampiyonlar ligi maçıyla açıyor. Takım kaptanı Melek Hu ve genç sporcu Simay Kulakçeken'i kadroda tutan, Lee Ho Ching, Yana Noskova ve Damla Uzel ile kadrosunu güçlendiren yeşil beyazlılar ETTU Semaster Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde yine şampiyonluğu hedefliyor. Geçen yıl ETTU Cup'ın yanı sıra Süper Lig ve Türkiye kupasını müzesine götüren Bursa ekibi bugün saat 16:00'da Acemler BUSKİ yerleşkesinde bulunan Tenis Kafe Sosyal Tesisleri Masa Tenisi Salonu'nda Avusturya'nın Linz AG Froschberg takımı karşısında galibiyet arayacak.

KADRO GÜÇLENDİRİLDİ
Büyükşehir Belediyespor Kulübü Masa Tenisi Şube Sorumlusu Fehim Ferik bu yıl Türkiye'yi ETTU Şampiyonlar Ligi'nde temsil etmenin gururu yaşayacaklarını söyledi. Ferik, "Bu yıl da aynı başarıları tekrarlayarak Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuyla başarılarımızı taçlandırmak istiyoruz. Bu doğrultuda kadromuzu güçlü bir yapıya büründürdük" dedi.
BİZE ULAŞIN