Öğrenci Otağı’nda ücretsiz çay ve çorba ikramı

Öğrenci Otağı’nda ücretsiz çay ve çorba ikramı

Bilecik Belediyesi tarafından Şeyh Edebali Üniversitesi yerleşkesine kazandırılan Öğrenci Otağı’nda öğrencilere çorba ve çay ikramı geleneği devam ediyor.

  • İHA
  • Marmara
  • Çarşamba 04.10.2017 14:40

Şehir merkezinde olduğu gibi üniversite yerleşkesinde de birbirinden güzel etkinlik ve hizmetlere imza atan Bilecik Belediyesi, yıllardır geleneksel hale getirdiği faaliyetleri kapsamında öğrenci otağında her çarşamba günü öğrencilere çorba ikram ederken, her gün ise ücretsiz çay ikramı ile öğrencilere hizmet veriyor. Eğitime ve gençlere yönelik güzel çalışmalara imza atan Bilecik Belediyesi tarafından üniversite yerleşkesine kazandırılan Öğrenci Otağı, öğrencilerin dinlenme ve güzel zaman geçirme mekanlarından biri haline geldi. Yeni akademik yılın başlaması itibariyle Öğrenci Otağı'ndaki imkanlardan yararlanan öğrencilere, her gün ücretsiz çay ikramı yapılırken aynı zamanda her Çarşamba günü de ücretsiz çorba ikram ediliyor.

Öte yandan gerçekleştirilen hizmetten duydukları memnuniyeti ifade eden öğrenciler, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

BİZE ULAŞIN