Zabıtalara hizmet içi eğitim

Süleymanpaşa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Marmara Belediyeler Birliği’nin katkılarıyla zabıta personeline eğitim verildi.

Zabıtalara hizmet içi eğitim

Tekirdağ Eczacılar Odasında iki gün süren hizmet içi eğitime ev sahipliği yapan Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelinin yanı sıra Tekirdağ Büyük Şehir Belediyesi, Malkara, Şarköy ve Muratlı ilçe Belediyesi Zabıta personeline İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdür Yardımcısı Sadettin Özyazıcı tarafından eğitim verildi.

Tekirdağ Eczacılar Odasında gerçekleşen eğitime Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral da katıldı. Özyazıcı'ya ve eğitime katılan Zabıta personeline başarılar dileyen Güral, eğitimler ile personelin bilgilerinin tazelendiğini ve görevlerini daha iyi yerine getirdiklerini dile getirdi.

Verilen eğitimde, Belediye Zabıta Yönetmeliği, işyeri Ruhsat Yönetmeliği, Büyükşehir Belediyelerinde Zabıta Yapılanması, Belediye Zabıtasının Kullandığı Tutanak Örnekleri ve Uygulamaları, Kabahatler Kanunu ve Tebligat Kanunu üzerinde duruldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdür Yardımcısı Sadettin Özyazıcı, eğitime katılan personelin sorularını da cevaplandırması ile birlikte hizmet içi eğitim son buldu.

BİZE ULAŞIN