Bilecik Osmaneli zabıtasından kan bağışına destek

Osmaneli Belediyesi Zabıta Amirliği personelleri, toplumsal sosyal sorumluluk anlayışı doğrultusunda, Türk Kızılay’ının kan bağışı kampanyasına destek verdi.

Bilecik Osmaneli zabıtasından kan bağışına destek

Osmaneli Zabıta Amiri Şevki Kelemcioğlu önderliğinde topluca Hükümet Konağı önüne konuşlanan Kızılay TIR'ına giden zabıtalar, Kızılay'a kanlarını bağışladı.

Kan vermenin toplumsal bir sorumluluk olduğunun bilinci içerisinde kampanyaya destek vermek istediklerini ifade eden Osmaneli Zabıta Amiri Kelemcioğlu, kan bağışının davranış şekline dönüşmesi gerektiğini belirtti. Kan bağışının sadece acil bir ihtiyaç olmadığını vurgulayan Kelemcioğlu;

-"Kan bağışının sürekli bir ihtiyaç olduğunun bilinci içerisindeyiz. Türk Kızılay'ı Eskişehir Şubesinin kampanya kapsamında ilçemize geldiğini öğrenen zabıta arkadaşlarımız bana gelerek gönüllü olarak kanlarını bağışlamak istediklerini bildirdiler. Çok duygulandım. Birlikte Hükümet Konağı konuşlanan Kızılay TIR'ına giderek topluca kan bağışında bulunduk. Zabıta arkadaşlarımı bu duyarlı davranışlarından ötürü kutluyorum" dedi.
Tüm Osmaneli halkını da kan bağışına bekliyorum dedi

BİZE ULAŞIN