Karacabey’de turizm faaliyetlerini canlandırma çalışmaları sürüyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Yeniköy sahil düzenlenme çalışmalarında konaklama alanlarının zenginleştirilmesi, Malkara Maliye kampı arkasındaki alanın turizme kazandırılması ve Öğretmenler Parkı içerisinde oluşturulacak sosyal alanlarla ilgili projeleri masaya yatırdı.

Karacabey’de turizm faaliyetlerini canlandırma çalışmaları sürüyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından, ilçenin büyük potansiyel barındırdığı turizm faaliyetlerinin daha da geliştirilmesi adına yürütülen çalışmalar hız kesmiyor. Başkan Ali Özkan, Bursa Defterdar'ı Mehmet Yazar ile Bursa Milli Emlak Daire Başkan Vekili Ahmet Arın'a gerçekleştirdiği ziyarette, özellikle tahsis ve irtifak hakkı istenen yerlerle ilgili istişarelerde bulundu.

Etüt Proje Müdürü Gökşen Akgör ve Emlak İstimlak Müdürü Kader Bektaş'ın da yer aldığı ziyaretlerde, Yeniköy sahil düzenlenme çalışmalarında konaklama alanlarının zenginleştirilmesi, Malkara Maliye kampı arkasındaki alanın turizme kazandırılması ve Öğretmenler Parkı içerisinde oluşturulacak sosyal alanlarla ilgili projeler masaya yatırıldı. Başkan Ali Özkan, Karacabey'in dört bir yanında başlatmış oldukları dönüşüm çalışmalarında, ilçedeki turizm potansiyelini canlandırma çalışmalarının büyük önem taşıdığını söyledi. Özkan, özellikle tahsis ve irtifak hakkı istenen yerler ile ilgili alınacak kararların daha sağlıklı olmasına adına bu görüşmelerin önemli katkıları olduğunu söyledi.

BİZE ULAŞIN