Büyükşehir’in Sultanları set vermedi

Büyükşehir’in Sultanları set vermedi
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol takımı Venüs Sultanlar Ligi altıncı haftasında evinde Beşiktaş 'ı 3-0 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu. Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda oynanan karşılaşmada setin ilk bölümlerinden itibaren file üstende hakimiyeti ele alan Yeşil, Beyazlılar rakibine öne geçme şansı tanımazken, rahat oynadığı ilk seti 25-14 önde geçerek durumu 1-0 yaptı.

SEYİRCİ DESTEĞİ
Karşılıklı sayılarla başlayan maçın ikinci setinde iki takımın da öne geçme çabalarında ev sahibi Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, rakibi karşısında sayı üstünlüğünü 8-5 ile ele geçirerek tribünleri ateşledi. Oynanan iyi oyun ve salonu dolduran tarafların yoğun desteği ile Beşiktaş'ın farkı eritme çabalarına sert hücumlarla cevap veren sultanlar, bu seti de 25-19 geçerek skoru 2-0'a getirdi.

ÜÇÜNCÜ SETTE DE ETKİLİ OYUN
Etkili oyununu maçın üçüncü setinde de sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyespor, bu sette de üstünlüğünü korumayı başardı ve maçı 3-0 kazandı. Alınan sonucun ardından puanını 12'ye çıkaran Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, sıralamada 4. oldu.
BİZE ULAŞIN