Akademi Üniversite'de yeni dönem başlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Akademi Üniversite'de yeni eğitim dönemi başlıyor.

Akademi Üniversite'de yeni dönem başlıyor

5 yılı geride bırakan Akademi Üniversite, yeni dönemde de birbirinden değerli akademisyen ve eğitimciyi üniversiteli gençlerle bir araya getirecek. Üniversitede aldıkları eğitimle yetinmeyip kendilerini ilgili oldukları alanlarda daha fazla geliştirmek ve geleceğe daha nitelikli bir birey olarak hazırlanmak isteyen üniversite öğrencileri için Akademi Üniversite'de yeni dönemde verilecek olan seminerler önemli bir fırsat sunuyor.

Ayrıca eğitimlerin tamamen ücretsiz olması ve de katılımcılara sertifika verilecek olması büyük bir kazanım sağlıyor. Gençlerin özellikle akademik yönden zenginleşmesine katkı vermeyi amaçlayan Akademi Üniversite yeni dönemde hukuk, siyaset, İslami ilimler, kişisel gelişim, yeni medya, iktisat, tarih, medeniyet ve yabancı diller alanlarında eğitim vermeye devam edecek.

Akademi üniversite bünyesinde verilecek olan eğitimlere kayıt yaptırmak isteyen üniversiteli öğrenciler 25 Kasım tarihine kadar Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin resmi internet sitesinden kayıt işlemlerini online olarak gerçekleştirebilecek.

BİZE ULAŞIN