AK Parti Söğüt İlçe Gençlik Kolları’ndan Başkan Yağcı’ya ziyaret

AK Parti Söğüt İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyarette bulundular.

AK Parti Söğüt İlçe Gençlik Kolları’ndan Başkan Yağcı’ya ziyaret

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, "21 yaşında bir çağı kapatıp bir çağı açan Fatih'in torunları olarak genç kardeşlerimizle birlik ve beraberlik içerisinde daha çok çalışacağız. Büyük medeniyetimizin büyük davasını omuzlarında taşıyacak olan genç kardeşlerimize ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Ardından, Bilecik Abhaz Derneği Başkanı Levent Özdemir ve yönetimi ziyaretimize geldiler.

Çalışmalarına ilişkin olarak bilgi verdiler. Şehrimizin güzel renklerinden olan Abhazlı kardeşlerimiz ile birlikte yaşamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Çalışmalarında başarılar diliyorum. Bu ziyaret sonrası, şehrimizin tanınmış ve marka değeri yüksek, iş adamlarından Selçuk Erşan Bey ziyaretimize geldiler. Şehrimize yapılacak yatırımlara ilişkin karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulunduk. Şehrimize olan ve olmaya devam edecek katkılarından dolayı Erşan ailesine gönülden teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde Bilecik'imiz için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

BİZE ULAŞIN