AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan’dan Başkan Yağcı’ya ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Eskişehir Milletvekili ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Harun Karacan, Bilecik’e gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'yı ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan’dan Başkan Yağcı’ya ziyaret

Yağcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Genel Başkan Yardımcısı Karacan ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında konuğuna bilgi veren Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, "Ziyaretlerinde ilimize ilişkin yapılacak olan ve yapılması gereken konularda fikir alışverişleri yaptık" ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ise; "Bilecik ve Eskişehir birbirine yakın şehirler. Eskişehir'de, Bilecikli kardeşlerimizin nüfusu da oldukça fazla. Bugün Bilecik'te sivil toplum örgütleri ile Bilecik'in sorunları ve yapmamız gereken konuları Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımıza iletmek üzere konuları ele alacağız" dedi.

Konuşmaların ardından Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan'a, üzerinde Osmanlı Arması bulunan tabak ile Bilecik seramiğinden yapılan kahve fincanı takımı hediye ederken, Genel Başkan Yardımcısı Karacan ise Belediye Başkanı Selim Yağcı'ya Türkiye Büyük Millet Meclisinin bulunduğu bir tabloyu hediye etti.

BİZE ULAŞIN