Sultaneli Osmanlı Sokağı kısa süre sonra tamamlanıyor

Bilecik Belediyesi tarafından Devlet Hastanesi önünde yapılan ve bölgenin yeni cazip noktalarından bir olmaya aday Sultaneli Osmanlı Sokağı inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Sultaneli Osmanlı Sokağı kısa süre sonra tamamlanıyor

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve Bilecik'in yöresel tatlarını, gelenek ve göreneklerini yansıtan aynı zamanda Bilecik bezinden imal edilen elbiselerin, nakışların, el işleri yanı sıra Bilecik'e özgü ürünlerin satışının yapılacağı Sultaneli Osmanlı Sokağı inşaat çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor.

ALAN PEYZAJ ÇALIŞMALARI İLE YEŞİLLENİYOR

Bilecik'teki bayanların el emeği göz nuru eserleri ile birlikte Bilecik lezzetlerinin satışının yapılarak aynı zamanda turizm ve tanıtım faaliyetlerine büyük katkı sağlayacak olan Sultaneli Osmanlı Sokağı projesinin çalışmaları kapsamında yapılacak olan ahşap dükkanların montajı tamamlandı. Çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları ile yeni cazibe noktalarından biri olacak çalışma ile alanın yeşilliği arttı. Ekonomik anlamda aile bütçelerine katkıda bulunmasına da ön ayak olacak proje kapsamında butik mekanlar hazırlanarak, kısa bir süre sonra vatandaşların hizmetine sunulacak.

BİZE ULAŞIN