Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak, engellilerle buluştu

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'nün düzenlediği etkinlikte engelli vatandaşlarla bir araya gelen İl Emniyet Müdürü Osman Ak, farkındalık çağrısında bulundu.

Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak, engellilerle buluştu

3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü nedeniyle Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Bursa'daki engellilere yönelik bir etkinlik gerçekleştirdi. İl Emniyet Müdürü Osman Ak, merkez Yıldırım ilçesindeki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde gerçekleşen etkinlikte, engelli vatandaşlarla buluştu. Emniyet Müdürü Osman Ak, burada yaptığı konuşmada engelliler için farkındalık çağrısında bulunarak, "Biz bu anlamlı gün için arkadaşlarımızla birlikte etkinliklere bir hafta önceden başladık. Farkındalığı hep beraber yaratacağız. Engelli kardeşlerimizle birlikte arkadaşlarımız güzel bir gösteri yapacaklar. Onlarla birlikte bir farkındalık yaratacağız" dedi.

Daha sonra Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'nün düzenlediği etkinliklerle engelli vatandaşlar keyifli bir gün geçirdi. Eğitimli narkotik köpeklerinin gösterileri konukların beğenisini kazanırken, daha sonra bir engelli vatandaş Emniyet Müdürü Osman Ak'ın yardımıyla polis motosikletine binerek poz verdi.

BİZE ULAŞIN