Siyer-i Nebi sınavı yapıldı

Anadolu Gençlik Derneği Genel Merkezinin 81 ilde eş zamanlı düzenlediği ve Edirne’den de üç bine yakın ortaokul ve lise öğrencisinin başvurduğu Ödüllü Siyer-i Nebi Sınavı, Edirne merkezde ve tüm ilçelerinde gerçekleştirildi.

Siyer-i Nebi sınavı yapıldı

Sınavla ilgili açıklama yapan AGD Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İriş, "Başta İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize, Edirne Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Metin Çermaoğlu'na, okulların idareci ve öğretmenlerine, sınava katılan öğrencilere ve velilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Sınavın organizasyonunu gerçekleştiren AGD Edirne Liseler Komisyonu Başkanı Uğur Tonkaz, Ortaokullar Komisyonu Başkanı Dt. Alim Çelebi, İmam Hatipler Komisyonu Başkanı Semih Sevinç, Üniversite Komisyonu Başkanı Adem Mermertaş ve gönüllü olarak çalışan diğer AGD mensuplarına da özel olarak teşekkür eden İriş, yarışma sonuçlarının 31 Aralık Pazar akşamı düzenlenecek olan Mekke'nin Fethi Gecesi'nde açıklanacağını belirterek, "Şimdiden tüm öğrenci ve vatandaşlarımızı bu programa davet ediyoruz" ifadelerini kaydetti.

BİZE ULAŞIN