Dualarla Afrin’e

Mustafakemalpaşa’dan Zeytin Dalı Harekâtı’nda görev yapan Mehmetçiğe 2 TIR dolusu gıda maddesi gönderildi

Dualarla Afrin’e

Afrin'deki terör unsurlarına yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekâatı kapsamında bölgede operasyonlarını sürdüren askere Mustafakemalpaşa'dan bir destek daha geldi. Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı ve Mustafakemalpaşa Belediyesi'nin öncülüğünde başlatılan organizasyon kapsamında; Kemalpaşa Tatlısı, helva, süt ürünleri ve konserveden oluşan 66 paletlik 2 TIR dolusu gıda maddesi, dualarla Afrin'e uğurlandı. Adnan Menderes Meydanı'ndaki törende konuşan Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde devletinin ve ordusunun yanında olduğunu söyledi.

EMPERYAL GÜÇLERE KARŞI
?
Zeytin Dalı Harekâtı'nın huzurun kalıcı olarak tesisi için başlatıldığını kaydeden Başkan Kurtulan, "Birliğimiz dışarıda düşmanı korkuturken, dosta güven veriyor. Bizim hiç bir ülkenin toprağında gözümüz yok. Hiç kimsenin de ülkemize göz dikmesine asla fırsat vermedik, vermeyiz. Gelecek günlerin ordumuzun muzafferiyetiyle taçlanacağına 80 milyon olarak gönülden inanıyoruz. Dualarımızla kahraman askerimizin yanındayız. Mehmetçiğimizin yüreğinde bir mutluluk, bir moral sağlayabilirsek ne mutlu bizlere" diye konuştu. Kaymakam Mustafa Masatlı ise Zeytin Dalı Harekâtı'nın tüm emperyal güçlere bir başkaldırı niteliği taşıdığını belirtti.

KAMPANYAYA DESTEK VERENLER
Konuşmaların ardından Müftü Ahmet Yaylalı'nın dualarıyla TIR'lar Afrin'e uğurlandı. Zeytin Dalı Harekatı'na destek kampanyasına; Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı, Mustafakemalpaşa Belediyesi, Muhtarlar Derneği, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, MKPOSB, Mermerciler OSB, Tatkavaklı Esnaf Odaları ve Kefalet Kooperatifi, Mustafakemalpaşa Sanayi ve İmalat İşletmeleri, Roman Dernekleri, Tatkavaklı Taşıyıcılar Kooperatifi, Eker, TAT ve SEK firmaları destek sağladı.

BİZE ULAŞIN