Orhangazi Belediyespor kader virajında

TFF 3’üncü Lig 1’inci Grup’ta mücadele veren Orhangazi Belediyespor, bugün sahasında Kemerspor 2003’ü ağırlayacak. Teknik Direktör Cevat Uzunköprü, herkesi takıma destek olmaya çağırdı

Orhangazi Belediyespor kader virajında

Orhangazi Belediyespor Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü, Kemerspor maçına iyi hazırlandıklarını belirterek, "Bu maçta seyircimizin de desteği ile kendi evimizde kazanıp çıkışa geçmek istiyoruz" dedi. TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta mücadele veren Orhangazi Belediyespor, bugün sahasında Kemerspor 2003'ü ağırlayacak. Bu zorlu mücadele öncesinde açıklamalarda bulunan teknik direktör Cevdet Uzunköprü, telafisi olmayan haftalara girdiklerini belirterek, "Stadyumumuzun tamamlanıp maç oynanacak hale gelmesi sevindirici. Biz de hafta sonu oynayacağımız Kemerspor maçına çok iyi hazırlandık. Hedefimiz bu maçta seyircimizin de desteğini alarak galip gelmek ve çıkışa geçmek" diye konuştu.

TAKIMA SAHİP ÇIKIN
?
Teknik direktör Cevdet Uzunköprü, Kemerspor maçının ardından yine iç sahada Bingölspor ile oynayacaklarını da hatırlatarak, "Bu iki hafta bizim için son derece önemli. Tüm şehrin bu takıma sahip çıkması gerekiyor. Kemerspor maçı başta olmak üzere sahamızda oynayacağımız tüm maçlarda taraftarımızın desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Seyircimizin bu desteği vereceğine inanıyorum. Onların desteği ile kazanıp bulunduğumuz yerden kurtulmak istiyoruz" dedi.

BİZE ULAŞIN