BTSO’dan ‘yeşil beyaz’ destek

Genç kuşağın Bursaspor sevgisini pekiştirmek amacıyla anlamlı bir destekte bulunan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), öğrencilere Bursaspor forması hediye etti

BTSO’dan ‘yeşil beyaz’ destek
Yeniceabat'ta bulunan BTSO 15 Temmuz Şehitleri Mesleki Eğitim ve Öğretim Külliyesi'nde gerçekleştirilen törene, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay'ın yanı sıra Bursaspor Kulüp Başkanı Ali Ay, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdullah Karadağ, İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, BTSO Başkan Yardımcısı Cüneyt Şener ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şükrü Çekmişoğlu, Hakan Hacızade katıldı. Törende Bursasporlu futbolcular Ekong, Yusuf Erdoğan ve John Bostochk da yer aldı. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda konuşan BTSO Başkanı İbrahim Burkay, tarih, kültür ve ekonomi şehri Bursa'nın önemli bir futbol şehri olduğuna dikkat çekti Burkay, "Bursaspor'un iyi günde de kötü günde de yanında olmak, en büyük taraftarlık görevidir. Tüm kent olarak oyuncularımıza, teknik heyetimize ve yönetimimize güvenip, onları desteklemeye devam etmeliyiz. Bursa iş dünyası olarak kulübümüze çok önemli desteklerimiz oldu. Yeşil beyazlı takımımızın her zaman yanında yer aldık. Kulübümüzün başarısı için her zaman ve her yerde omuz omuza olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

ANLAMLI JEST
Bursaspor Başkanı Ali Ay da Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın Bursaspor'un her zaman yanında olduğunu belirterek, "BTSO Başkanımız İbrahim Burkay'a çok teşekkür ediyorum. BTSO, yeşil beyazlı takımın her zaman yanında yer alıyor. 15 Temmuz Şehitleri Mesleki Eğitim ve Öğretim Külliyesi'nde yüzlerce öğrencimiz eğitim görüyor. Onlara Bursaspor forması hediye etmek anlamlı bir jest" dedi.

BÖYLE BİR TARAFTAR HİÇBİR YERDE GÖRMEDİM
Bursasporlu futbolcu Yusuf Erdoğan da yeşil beyazlı takım için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, "Hayatımda böyle büyük bir taraftar grubu görmedim. Bursasporlu olmaktan dolayı çok mutluyum. Futbolculuk kariyerimde büyük kulüplere karşı oynadım. Böyle potansiyeli ve taraftarı hiçbir yerde görmedim" dedi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdullah Karadağ, Bursaspor'un kentin en önemli markalarından birisi olduğunu belirterek, yeşil beyazlı takıma desteklerinden dolayı BTSO'ya teşekkür etti. Konuşmaların ardından protokol üyeleri ve futbolcular öğrencilere BTSO tarafından hazırlanan yeşil beyaz formaları hediye ettiler.
BİZE ULAŞIN