Sonbaharın son konserlerini kaçırmayın

Salı 21.09.2010 00:00
Son Güncelleme: Salı 21.09.2010 11:24
ABONE OL
Turkcell Kuruçeşme Arena, İstanbullu müzikseverleri sonbahar ayında da ünlü sanatçılarla bir araya getiriyor. Bu kapsamda gerçekleşecek 24 Eylül Cuma akşamı Zuhal Olcay ile Bülent Ortaçgil aynı sahneyi paylaşırken 25 Eylül akşamı ise Sertab Erener dinleyicileriyle buluşacak.

24 Eylüldeki konserde Türk Pop müziğin güçlü yorumcuları Zuhal Olcay ve Bülent Ortaçgil unutulmayan şarkıları yeniden yorumlayacaklar. İkili; Bas Gitar'da Gürol Ağırbaş, Davul Cem Aksel, Perküsyon Birol Ağırbaş ve Tuşlu çalgılar'da Baki Duyarlar'ın yer aldığı orkestra ile dinleyicilerine Boğaz'da romantik bir geceye imza atacaklar. Zuhal Olcay veBülent Ortaçgil'e sahnede dört kişilik yaylı grubu da eşlik edecek. Güller ve dudaklar, yüzünü dökme küçük kız, oyuna devam, pervane ve elbette benimle oynar mısın? Gecenin şarkılarından birkaçı olacak...

Ertesi gün sahneye çıkacak Sertab Erener ise Haziran ayında albümünün tanıtımını yaptığı mekânda bir kez daha konser verecek. Yeni albümünün çok sevilen parçalarının yanı sıra eski albümlerinden oluşacak repertuarı ile Turkcell Kuruçeşme Arena sahnesini Rengarenk yapacak.

Biletler biletix ve Turkcell Kuruçeşme Arena Gişesi'nden temin edilebilir.