Yeni yıla onunla merhaba deyin

Kırmızıya bürünmüş yeni yıl ruhu, sınırlı sayıda üretilen BÜYÜLÜBAĞ "Cabernet Sauvignon 2007 Reserve Magnum" şişelerinde sizleri bekliyor.

  1. Haberler
  2. Medya
Perşembe 16.12.2010 11:02 ABONE OL
Türk şarapçılığına bağlarından, yerçekimine uyumlu şaraphanesine kadar birçok değer katan Büyülübağ Şarapları, bir ilki gerçekleştirerek sadece 1197 şişe ürettiği, 2007 Cabernet Sauvignon rekoltesinin en iyi sekiz fıçısından seçilen, Türkiye'nin ilk Cabernet Sauvignon ve BÜYÜLÜBAĞ'ın ilk magnum şişesi olan "Cabernet Sauvignon Reserve 2007 Magnum" ile yılbaşında sevdiklerinize kendini çok özel hissettirecek bir hediye seçeneği sunuyor.

İzmir/Çeşme Bölgesi'nin en değerli Cabernet Sauvignon üzümlerinden seçilerek, sınırlı sayıda üretilen ve fermentasyonu takiben 24 ay boyunca yeni Fransız meşe fıçılarında olgunlaştırılan "Cabernet Sauvignon Reserve 2007 Magnum", güçlü ve zengin gövdeli olup, yıllandırılmaya çok uygun bir şaraptır. Koyu yakut renginde olan şarap, burunda siyah kiraz, yeşil biber, baharat; damakta ise vanilya, kırmızı orman meyveleri ve farklı baharat aromalarının algılandığı, damakta güçlü, dengeli ve uzun süren bir etki bırakır. Üst düzey şarapların yıllanması için en uygun şişe hacmi olan Magnum (1,5 lt) şişe örneğinin Türkiye'deki en özel temsilcisi olan "Cabernet Sauvignon Reserve 2007 Magnum" uygun koşullarda 8 ile 10 yıl, yapısı gelişerek yıllanabilir.

Aromasının yansıdığı kırmızı rengiyle yeni yıl ruhunu yaşatan, sınırlı sayıda üretilmiş ve özel tasarım ahşap kutusunda sunulan "Cabernet Sauvignon Reserve 2007 Magnum", yeni yılda da en özel kişilerle en özel anlarınıza eşlik edecek!

Not: Fiyat Bilgisi: KDV dahil 145 TL / Sipariş Tel: 0 216 340 88 42

BUGÜN NELER OLDU