Mickey Fare Beyonce ile dans edecek

Mickey Mouse ve arkadaşlarının popüler şarkılar eşliğinde dans edip şarkı söyleceği etkinlik, her yaş grubuna hitap edecek. Gösteri ekibi Türkiye'ye gelecekleri için çok mutlu

  1. Haberler
  2. Medya
Çarşamba 23.12.2010 ABONE OL
İstanbul Çocuk Tiyatrosu, geçtiğimiz günlerde İspanya'da galası yapılan 'Disney Live! Mickey'nin Müzik Festivali' adlı gösteriyi Türkiye'ye getiriyor. 27 Ocak'tan 6 Şubat'a kadar Haliç Kongre Merkezi'nde sahnelenecek etkinlikte; Mickey Mouse ve arkadaşları şarkı söyleyip dans edecek.

MÜZİKLERİ TİTİZLİKLE SEÇİLDİ
Şovu hazırlayan Flet Entertainment'ın yöneticisi Matthew Santorelli, Madrid'deki galada GÜNAYDIN'a konuştu. İşte Santorelli'nin anlattıkları:
Bu etkinlikte her yaştan insan, kendinden bir şeyler bulacak. Herkese hitap eden pop, R&B, hiphop tarzı müzikler var. Disney filmlerinden klasik parçaların çoğu bu gösteri için tekrar yazıldı.
Şovumuz için çok yetenekli yazar kadrosu, müzisyenler ve koreograflar bir araya geldi. Müzik direktörü, müzikleri büyük titizlikle seçti. Bu gösteride klasiklerden başka popüler şarkılar da yer alıyor. Beyonce'nin 'All The Single Ladies', Black-Eyed Peas'in 'Boom Boom Pow!' şarkıları gibi...
Ekibimizden birçok kişi bu gösteri vasıtasıyla ülkenize ilk kez gelecek. Hepimiz sizleri tanıyacak olmanın heyecanı içindeyiz.
BUGÜN NELER OLDU