Bobby McFerrin, İş Sanat’a geliyor!

On Grammy ödüllü, dünyaca ünlü ses virtöüzü, Tek kişilik dev orkestra Bobby McFerrin 28 Mart'ta, İş Sanat’a geliyor

  1. Haberler
  2. Medya
Salı 27.12.2011 10:47 ABONE OL
Tek kişilik dev orkestra Bobby McFerrin, İş Sanat'a geliyor

On Grammy ödüllü, dünyaca ünlü ses virtöüzü Bobby McFerrin, muhteşem solo bir konser için İş Sanat'a geliyor. 2012 yılının en büyük müzik olaylarından biri olacak Bobby McFerrin konserinin biletleri 24 Ocak'ta satışa çıkıyor. Konser ise 28 Mart'ta.

1988 yılında tüm yıl liste başından inmeyerek "Yılın Şarkısı" seçilen, tüm dünyanın gönlünde taht kurmuş "Don't Worry Be Happy" şarkısın yaratıcısı Bobby McFerrin, 28 Mart'ta akşamı İş Sanat'ta müzik severlerle buluşuyor. Tüm bedenini bir müzik enstrümanı olarak kullanarak seslendirdiği çıkış parçasıyla efsaneleşen McFerrin; dört oktavlık ses genişliği, muazzam tekniği ve emprovizasyon yeteneğiyle insanüstü bir varlık olarak nitelendiriliyor.

Sınırları olmayan ve durmadan kendini keşfeden McFerrin, caz, pop, R&B, klasik ve dünya müziği gibi türlerin hepsini bir arada hatta bazen tek bir şarkıda buluşturduğu eşsiz müziği ile sanki bu dünyanın dışından biri.

Tüm dünyada milyonları kendine hayran bıraktıran Bach'ın Ave Maria prelüdünün enfes icrası, Beatles şarkılarına getirdiği benzersiz yorumlar, çellist Yo-Yo Ma'dan piyanist Chick Corea ve aktör Robin Williams'a uzanan sanatçılarla yaptığı çalışmalar, Viyana Filarmoni'yi yönetişi ve hatta bazı bölümlerinde Susam Sokağı'ndaki "Muppet Show"a katılımı McFerrin'ın sıra dışı müzik kariyerinden sadece birkaç örnek.

Bobby MecFerrin'ın 28 Mart akşamı İş Sanat'ta vereceği konserin biletleri 24 Ocak'tan itibaren satışta olacak. McFerrin'ın bu unutulmayacak konserinin bilet fiyatları ise 20TL ile 110TL arasında değişiyor.

Bobby Mc Ferrin
Tarih: 28 Mart
Saat: 20.00
Yer: İş Sanat

Bilet fiyatları:
1. Kademe 110 TL 2. Kademe 100 TL 3. Kademe 85 TL İndirimli 70 TL Öğrenci 20 TL

Satış noktaları:
İş Sanat Ana Gişe - 0212 316 10 83
Biletix – 0216 556 98 00
www.biletix.com

BUGÜN NELER OLDU