'Bahar Notaları' İstanbul'u coşturacak!

Kemer Golf & Country Club’da uluslararası sesler “Bahar Notaları Etkinliği” ile İstanbul’luları coşturacak!

Bahar Notaları Müzik Etkinlikleri kapsamında ilk kez İstanbul 'a gelecek olan ünlü Fransız pop-rock grubu Quand La Diva S'en Va ve blues denince akla gelen ilk gruplardan biri olan Mountain Men, 07 Nisan 2012 Cumartesi 22:00'da Kemer Golf & Country Club'da müzik severlerle buluşacak.

Fransız radyolarında listelerin üst sıralarını zorlayan, sosyal medyada binlerce takipçisi olan, klipleri MTV'de yayınlanan , Fransa'nın en önemli yapım şirketlerinden biri olan PIAS'la sözleşme imzalayan pop-rock grubu Quand La Diva S'en Va'nın önemli bir özelliği de solistliğini ve bas gitaristliğini bir Türk olan Balkan Tekelioğlu'nun yapması.
Balkan Tekelioğlu'nun yanı sıra grubun diğer üyelerini; davulda Dominique Terral, gitarda Lucas Itié ve klavyelerde Nicolas Alpiste oluşturuyor.

Quand La Diva S'en Va grubunun yanı sıra, Bahar Notaları Müzik Etkinliği kapsamında sahne alacak diğer grup Mountain Men'de ilginç bir müzikal altyapıya sahip.

2005 yılında Avustralyalı armonika sanatçısı Barefoot Lano ile Fransız solist ve gitarist Mr. Mat'in birlikte kurdukları Mountain Men, 1920 ve 30'lu yıllarda dünyada en üst seviyede ilgi çeken; Robert Johnson, Son House, Charles Patton gibi blues müziğinin yaratıcılarını o zamanlar üne kavuşturan 'Rag Time Blues' diye tabir edilen müzik türünü icra ediyor. 'Blues Before My Time' ve 'She Shines' gibi parçalarıyla tanınan grubun 'Let Them Bleed' isimli ikinci albümleri, 15.000 adetlik bir satış rakamına ulaştı.

Tüm İstanbulluların davetli olduğu "Bahar Notaları Etkinliği' biletleri mybilet ve Kemer Golf & Country Club'dan temin edilebilir.

Bilet Fiyatları: 50 TL, KG&CC üyelerine özel 30 TL

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için:
Kemer Golf& Country Club Tel: (212) 239 70 10 Dahili: 1010
MyBilet Tel: (312) 210 01 50 / (530) 400 42 24
BİZE ULAŞIN