Efsane gitarist Jose Feliciano geliyor!

45 altın/ platin plak ve 16 Grammy ödüllü Jose Feliciano 20 Temmuz’da Çeşme, 21 Temmuz‘da ise Bodrum’da sevenleri ile buluşuyor

Doğuştan kör olan, 1945 doğumlu Porto Rikolu şarkıcı ve gitarist; "Yaşayan en büyük gitarist", "En İyi Pop Gitaristi", "En İyi Caz ve En İyi Rock Gitaristi" ünvanlarını elinde tutuyor olmasının yanı sıra sekiz Grammy ödülü ve on altı Grammy adaylığı kazandı. Dünya çapında da sayısız prestijli ödülü bulunuyor.

Gerçek adı Jose Montserrate Gariıa Feliciano "Light my fire"-"Californıa Dreamin" "Gypsy"gibi pek çok şarkının yaratıcısı, soft rock, latın pop, bolero ve akustik kralı olarak bilinir.

En son 28 Ağustos 2009 da İstanbul Kuruçeşme Arena'da Enbe Orkestrası ile konser vermek üzere ülkemize gelen Jose Feliciano, dünya müzik tarihinde bir efsane olarak müzik yaşamına devam etmektedir.

20 Temmuz akşamı Çeşme ( 21:30 Çeşme Açıkhava Tiyatrosu) ve 21 Temmuz 2012 akşamı gitarıyla Bodrum'u ( 21:30 Bodrum Antik Tiyatro) büyülemeye gelen Feliciano'nun melodilerini kaçırmayın.
BİZE ULAŞIN