Babylon Soundgarden Çeşme için geri sayım başladı!

Example, Duman, Bedük, Replikas, İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, Kolektif İstanbul Çeşme’de 2 gün boyunca aralıksız müzik...

Perşembe 23.08.2012 00:00
ABONE OL
26 Mayıs Cumartesi günü Parkorman-İstanbul'da gerçekleştirilen ve 10.000 festivalcinin katılımı ve renkli programıyla, gelenlere çok eğlenceli bir festival deneyimi yaşatan Babylon Soundgarden, 30-31 Ağustos'ta Çeşme Babylon Aya Yorgi'de gerçekleşecek ikinci bölümüyle yaz mevsimini kapatmaya hazırlanıyor.

30 Ağustos Zafer Bayramı ile uzun bir haftasonuna dönüşecek bu tatilde Çeşme Babylon Aya Yorgi'nin yeşili ve maviyi buluşturan büyüleyici egzotik atmosferinde iki gün boyunca 5 farklı sahne ile müziği hayatınızın vazgeçilmezi haline getirecek Babylon Soundgarden Çeşme; İngiliz hip hop yıldızı Example, Türk rock müziğinin vazgeçilmez grubu Duman, dans pistlerininin aranan ismi Bedük, Replikas, İlhan Erşahin's İstanbul Sessions, Kolektif İstabul ve Four In The Pocket gibi bir çok başarılı grubu ağırlayacak. Ayrıca festival boyunca Oldies But Goldies partisi ve White Mink, Club Bangkok, 1888 DJ'leri, Style-ist, Dancing Birds Feel The Beat, Shangri-La Soundsystem ve Tobumusikizm de DJ Setleri ile müzik 2 gün boyunca aralıksız devam edecek. Babylon Soundgarden yine gelenlere çok başka bir festival deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Festivalin 40 TL'den başlayan biletleri Biletix üzerinden satışta!