Dev duvar resmi ruj ve ojeyle yapıldı!

Dünyanın önde gelen kozmetik firmalarından Avon ve dört genç sanatçı dikkat çekici bir rekor denemesinde buluştu. Tamamı kozmetik ürünleriyle yapılan duvar resmi, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi

Kozmetik markası Avon, makyaj malzemeleriyle yapılmış en büyük duvar resmiyle Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi. Avon Türkiye, bu rekor denemesi için Merve Malkoç, Dünya Atay, Sinem Yıldırım ve Fulya Hocaoğlu isimli dört sanatçıyla anlaştı. Sanatçılar, 13 gün boyunca Avon'un sağladığı kozmetik malzemeleriyle 51 metrekarelik resmi boyadı.

TAKSİM'DE TANITIM
Duvar resmi, geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir törenle Taksim Meydanı'nda tanıtıldı. Üzerinde makyaj malzemeleri ve kadın yüzü figürleri olan dev resim, İstanbullular'dan büyük ilgi gördü. Törende konuşan Avon Türkiye İş Geliştirme Direktörü Jinet Kohen şunları söyledi: "Kadınların kadınlar için çalıştığı şirket olarak, bu rekor bizim için çok önemli bir sembol. Türkiye kozmetik pazarında 2004 yılından beri sürdürdüğümüz liderliğimizi, Guinness World Records kapsamında dünya rekoru kırarak taçlandırmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu gururda en büyük payın tüketicilerimizin olduğunu biliyoruz. Bu yüzden tüketicilerimizle farklı etkinliklerle bir araya geliyor, onların hayatına dokunmaya devam ediyoruz."
BİZE ULAŞIN