Jolly Joker 2013'e Sattas'la giriyor!

Jolly Joker İstanbul'da Aralık ayında MFÖ, Soner Sarıkabadayı , New Model Army, Cem Adrian, Gökhan Türkmen, Asaf Avidan, Anathema, Halil Sezai, Fettah Can, Haluk Levent, Gölge Hayat, Yaşar, Gökhan Tepe ve yılbaşı gecesi Sattas...

1 Aralık Cumartesi : MFÖ
Türkiye'nin en eski ve köklü gruplarından olan MFÖ Jolly Joker İstanbul sahnesinde. Türkiye pop müzik tarihinde önemli şarkılarla kült grup sıfatını hak etmiş olan MFÖ müzikseverlere güzel dakikalar yaşatacak.

5 Aralık Çarşamba : Soner Sarıkabadayı
Son yılların en sevilen erkek pop müzik vokallerinden olan Soner Sarıkabadayı Jolly Joker İstanbul'da. Bugüne dek pek çok hit şarkıyla kalpleri fetheden Sarıkabadayı güzel sahne performansıyla gelenlere keyifli bir konser verecek.

6 Aralık Perşembe : New Model Army
Efsanevi kariyeriyle, folk / post-punk akımının temel taşlarından olan kült grup New Model Army, otuz iki yıllık serüveninde, MOREmanagement - Jolly Joker organizasyonu ile iki konser için tekrar ülkemize geliyor. Türkiye'de en son iki sene önce, kariyerinin 30. yılını kutamak için çıktığı turne kapsamında yine MOREmanagement organizasyonuyla iki konser veren grup, 6 Aralık Perşembe İstanbul ve 7 Aralık Cuma Ankara Jolly Joker sahnelerinde çalacak.
New Model Army, bu konserlerde, 32 seneyi ve 14 albümü kapsayan dev repertuarının sayısız klasiklerini sunacak.

7 Aralık Cuma : Cem Adrian
"Siyah Bir Veda Öpücüğü" isimli son albümünü yeni yayınlayan Cem Adrian yeni albümünün konserini Jolly Joker'de verecek. Normal bir insandan daha uzun ses telleri ve kendine özgü ses rengi ile dikkatleri üzerine çeken Cem Adrian yeni albümünün yanısıra sevilen eski parçalarını da seslendirecek. Yeni albümünden çok olumlu tepkiler alan sanatçı sevenlerini yeni şarkılarıyla ziyadesiyle mutlu etti.

8 Aralık Cumartesi : Gökhan Türkmen
Genç sanatçı Gökhan Türkmen'in yıldızı "Büyük İnsan" şarkısının Youtube'ta 5 milyon kişi tarafından dinlenmesiyle parladı. "Dön" ve "Efkarlıyım" şarkılarının da beğeni alması üzerine ilk albümü "Biraz Ayrılık"ı yayınladı. Türkmen sevilen parçaları ile Jolly Joker İstanbul sahnesinde yer alacak.

12 Aralık Çarşamba : Asaf Avidan
Son günlerin en sevilen şarkısı One Day / Reckoning Song'u söyleyen Asaf Avidan ilk kez Türkiye'ye geliyor!
Folk Rock ve Alternative Rock karışımı kendine has bir müzik yapan ve birçok kişinin Janis Joplin'in sesine benzettiği Asaf Avidan bugüne dek The Reckoning, Poor Boy / Lucky Man ve Through The Gale isminde 3 albüm yayınladı. İlk albümünde yer alan Reckoning Song'a geçtiğimiz yaz Wankelmut tarafından yapılan remix 2012 yazının hit şarkılarından biri oldu.
Yakında çıkaracağı yeni albüm öncesi İstanbul ve İzmir'e uğrayacak olan sanatçı Türkiye'de akustik konserler verecek. Sahnede gitar, piyano ve mızıka çalıp şarkılarını akustik olarak söyleyecek olan Asaf Avidan'a çellocusu da eşlik edecek.
Asaf Avidan 12 Aralık 2012 Çarşamba gecesi İstanbul'da Jolly Joker İstanbul'da sahne alacak.
Bugüne de Mr.Big, Jethro Tull, God Is An Astronaut, Marty Friedman, Richie Kotzen, Riverside, Caspian, Marky Ramone gibi isimlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MoodLive organizasyonu ile gerçekleşecek olan konserler Power FM ve Dream TV'nin katkılarıyla gerçekleşecek.

13 Aralık Perşembe : Anathema AC
Anathema Acoustic Night with Danny Cavanagh
Anathema grubunun kurucu üyesi ve grubun bir çok şarkısının yaratıcısı olan Danny Cavanagh, Anathema şarkıları ve Pink Floyd, Massive Attack, Metallica gibi grupların 'cover'larından oluşan akustik seti ile yeniden İstanbul'da. Daha önce akustik set ile ülkemize 3 kez gelen ve büyük ilgi ile karşılanan Danny Cavanagh, 2 yıl aradan sonra tekrar İstanbul Jolly Joker sahnesinde sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

14 Aralık Cuma : Halil Sezai
Duman, Fırtına, Sen ve Ben şarkılarının sahibi Halil Sezai, Jolly Joker İstanbul sahnesinde…
Çeşitli tiyatro oyunları ve dizi filmlerde oynayan Halil Sezai, Badem'in ikinci albümünün ilk klibi olan Kalpsiz'de de rol aldı. Son olarakgeçen sene gösterime giren 'İncir Reçeli' adlı sinema filminde başrol oynayan müzisyen aktörün en çok bilinen şarkısı Sen ve Ben, Fırtına, İncir Reçeli'nde söylediği Duman şarkısıdır.

15 Aralık Cumartesi : Fettah Can
Bugüne dek pek çok hit olmuş parçanın bestecisi olarak tanıdığımız Fettah Can, Jolly Joker sahnesinde olacak. Yorumculuğu ile de beğeni toplayan pop müziğin sevilen ismi Fettah Can çok özel bir konserle İstanbullu sevenleriyle buluşacak. Can'ın imzasını taşıyan sevilen şarkılar Jolly Joker İstanbul'da yankılanacak.

19 Aralık Çarşamba : Haluk Levent
Popüler müziğin önemli temsilcilerinden Haluk Levent sevenleriyle Jolly Joker İstanbul'da hasret gidericek. Çok sevilen şarkılarıyla ciddi bir dinleyici kitlesine sahip olan Levent Anadolu Rock soundunun Türkiye'deki yaşayan en önemli temsilcisi.

20 Aralık Perşembe : Gölge Hayat
Türk rock müziğinde yıllardır birçok grup ve solist ile çalışmış, son derece deneyimli müzisyenlerden oluşan Gölge Hayat, ilk stüdyo albümleriyle Jolly Joker sahnesinde.
Barış Bal (vokal), Taylan Dedeoğlu (gitar), Berk Evren (bas gitar) Koray Alarslan (tuşlu çalgılar)'dan oluşan grup, Gölge Hayat olarak bu kadro ile 2009 yılından bu yana bir arada. Rock müziğin bu genç ve başarılı temsilcisi Gölge Hayat'ı kaçırmayın!
21 Aralık Cuma : Yaşar
Sevilen şarkıların mimarı Yaşar İstanbullu dinleyicileri ile Jolly Joker'de buluşuyor. Bugüne dek pek çok albümüyle güzel şarkıları müzikseverlerle buluşturan Yaşar, Jolly Joker İstanbul'da sahneye çıkacak.

22 Aralık Cumartesi: Gökhan Tepe
Son albümü "Aşk Sahnede"de yer alan "Yalan Olur" ve "Söz" isimli duygusal şarkılarıyla müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Gökhan Tepe, Jolly Joker İstanbul sahnesinde dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

31 Aralık Pazartesi: Sattas
Reggae müziğinin Türkiye şubesi olan Sattas yeni albümleriyle yılbaşını Jolly Joker İstanbul'da karşılayacak. Yeni yılı eğlenceli reaggae parçalarıyla karşılamak istiyorsanız bu konseri kaçırmayın. DJ Selekta Genjah ise Sattas'dan önce ortamı ısıtacak.

BİZE ULAŞIN