Tüm zamanların rekorunu kırmaya aday

Su ana kadar internette 1.5 milyonun üzerinde izlenen Anadolu Hayat Emeklilik reklamı, Kenan Doğulu’nun oynadığı toplam 3.5 milyon kez izlenen Garanti Bankası / Potanın Perilerine Sürpriz reklam filminden sonra internette tüm zamanların en çok izlenen reklam filmi rekoruna aday olarak görülüyor!

Tüm zamanların rekorunu kırmaya aday
Tbwa/Istanbul tarafından hazırlanan ve de reklam müziğiyle dillere dolanan kampanya, sosyal medyada özellikle müziği ile ilgili pozitif yorum almaya devam ediyor. Müzikleri son dönemin en fazla akılda kalan marka şarkılarına imza atmış Emre Irmak/Jingle Jackson tarafından hazırlanan kampanyada; yılların hızla geçtiği ve ileride rahat bir yaşam için bugünden bireysel emekli olmanın önemine, dillere pelesenk olan bir arabesk şarkı ile; 'bana teyze & bana amca dediler' ile güçlü bir vurgu yapılıyor.


EMRE IRMAK KİMDİR?

Emre Irmak 27 Mayıs 1977'de İstanbul'da doğdu. Babası da müzisyen olan Emre Irmak henüz 5 yaşındayken klasik piyano dersleri almaya başladı. İlk solo konserini 7 yaşında Galatasaray Lisesi'nde verdi. 10 yaşında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı sınavlarını kazanarak klasik müzik eğitimine başladı. İlk reklam cingıllarını 14 yaşında AK SİGORTA, 15 yaşında Radio Blue için besteleyen Emre Irmak erken yaşta başladığı müzik kariyerini konservatuar eğitimini yarıda bırakarak pop müzik alanında sürdürmeye karar verdi. Zuhal Olcay ve Kenan Doğulu ile konser çalışmaları yaptı. İlk bestelerini ve düzenlemelerini Sezen Aksu, Ajda Pekkan Şehrazat, Mustafa Sandal, Nilüfer gibi sanatçılarla yaptı. 1996 yılında Mehmet Ali Birand ile tanışan Emre Irmak Mehmet Ali Birand, Can Dündar, Cüneyt Özdemir, Serdar Akinan, Bülent Çaplı gibi duayenlerle onlarca belgesel filminin müziklerini yaptı. 2005'de kendi plak şirketini kuran Emre Irmak 10'larca ödül alan Yasemin Mori'nin albümünde prodüktör, besteci ve yapımcı olarak bulundu. 2011 yılında Jingle jackson adlı kendi reklam müzikleri şirketini kurdu. Turkcell, Avea, Vodafone, Coca Cola, Akbank gibi Türkiye'nin önde gelen firmaları için reklam müzikleri üretmeye başladı. Emre Irmak bir kısa film ile Venedik Altın Aslan ödülü kazandı.

BİZE ULAŞIN