Müstakbel kayınpederi Alişan'ı fena terletti!

TRT 1’in çok sevilen programı Bak Hele Bak’ta bu akşam Alişan fırtınası esecek.

Müstakbel kayınpederi Alişan'ı fena terletti!
Gerçek hayatında da evlilik konusunda talihsiz olduğunu söyleyen Alişan, bu konudaki kaderinden Bak Hele Bak'ta da kaçamadı.

Bu akşam 19.55'te TRT1'de yayınlanacak olan Bak Hele Bak'ın yeni bölümünde, Alişan sevgilisini ilk kez evinden almaya giden bir karakteri canlandırıyor. Ama onu müstakbel kayınpederi de bekliyor! Alişan fazlasıyla takıntılı olan bu adam karşısında ne yapacak? Alişan'ın gerek zor duruma düştüğü anları, gerekse yaptığı kıvrak manevraları izlemek çok keyifli olacak.

Bu akşam (29 ocak Perşembe) 19.55'te TRT1'de ekrana gelecek olan Bak Hele Bak'ın yeni bölümde, Alişan'ın yanı sıra Serhat Ulueren, Geveze ve Ayşe Tolga da konuk olarak katıldılar. 4 ünlünün de birbirinden başarılı olduğu skeçler sonrasında, jüri koltuğundaki Rasim Öztekin birinciyi seçerken bir hayli zorlandı.

Serhat Ulueren'den şok ameliyat!

TRT 1'in çok sevilen programı Bak Hele Bak'ta döner bıçaklı ameliyat!

Ünlülerin doğaçlama oynadıkları skeçlerle dikkat çeken ve ekranlara iyice ısınan Bak Hele Bak'ın bu akşamki yayınlanacak yeni bölümünde, Serhat Ulueren cerrah kıyafetlerini giydi bir ameliyata girdi…

Kendisine skeç öncesi hiçbir bilgi verilmeyen Serhat Ulueren, buna rağmen 40 yıllık cerrah gibi rahattı, ancak hasta için işler gittikçe kötüleşti… Serhat Ulueren skeçteki rahatlığını, "Spor programlarından kesmeye biçmeye alışkınız" sözleriyle açıkladı.

Bak Hele Bak'ın bu akşam 19.55'te TRT 1'de yayınlanacak yeni bölümünde Serhat Ulueren'in yanı sıra Alişan, Geveze ve Ayşe Tolga da yer aldı. Dört ünlü de oynadıkları skeçlerde çok başarılı performans gösterdiler.

BİZE ULAŞIN