Filinta! 19. Son bölüm tek parça izle — 28 Nisan

Filinta! Muhteşem dizi bu akşam yeni bölümü ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Filinta yeni bölüm TRT1 ekranlarında yayınlandıktan sonra son bölüm tek parça videosu haberimize eklenmiştir. Peki TRT1'de bu akşam neler vardı? Hangi diziler, programlar vardı? İşte detaylar ve TRT1 canlı izle linki ile Filinta 19. bölüm tek parça videosu.

Filinta! 19. Son bölüm tek parça izle — 28 Nisan
TRT1'de haftanın 7 günü yayınlanacak tüm programların yayın saatlerini buradan öğrenebilirsiniz. 28 Nisan 2015 Salı TRT1'de hangi programlar var, saat kaçta başlıyor, TRT 1'de 28 Nisan 2015 Salı gece ve gündüz kuşağında yayınlanacak Programların yayın saatlerine ve listesine sabah.com.tr sitemizden ulaşabilirsiniz.28 Nisan 2015 TRT 1 yayın akışı ve TRT 1'de yayınlanacak olan diziler ve programlar haberimizde. TRT 1 ekranlarında bu sabah saat 09:00'da 1'de Bugün, 09:15'te Beni Böyle Sev , 11:25'te İyi Fikir, 15:00'da Annem Söyler Ben Yaparım,16:25'te Seksenler ekranlarınıza gelecek. 19:00 ana Haber bülteninin ardından akşam kuşağında 20:00'de Filinta ekranlarda olacak.

TRT 1 Canlı İzle
http://www.trt.net.tr/anasayfa/canli.aspx?y=tv


28 Nisan TRT 1 Yayın Akışı

05:13 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:15 Ana Ocağı
06:40 1'de Sabah
09:00 1'de Bugün
09:15 Beni Böyle Sev
11:25 İyi Fikir
13:25 Ana Ocağı
15:00 Annem Söyler Ben Yaparım
16:10 1'de Bugün
16:25 Seksenler
18:20 Seçmenin Sesi
18:50 Ana Haber Bülteni
19:45 Hava Durumu
19:50 Heredot Cevdet Saati
20:00 Filinta
23:00 MİlaT
01:15 Alias "Kod Adı"
02:00 Beni Böyle Sev
04:00 1'de Bugün
04:15 Heredot Cevdet Saati

19. BÖLÜM ÖZETİ

Filinta heyecan dolu yeni bölümüyle ekrana geliyor. TRT 1'de yayınlanan ve her hafta heyecanla izlenen Filinta dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Topraklarımızdaki tarihi ve coğrafi zenginliği bir araya getiren Filinta, bir buçuk yıla yakın süredir üzerinde çalışılan, 23 Aralık 2014 tarihinden bu yana ekranlarda sevenleriyle buluşan ve içinde birçok ilkleri barındıran bir dizidir.

Televizyon tarihinin İlk Osmanlı Polisiyesi olan Filinta hak, adalet, dostluk, kardeşlik ve aşk kavramlarını ortaya koyan bir dizidir.

EFEKTLER NEFES KESİYOR

Yurt dışında başladığı satışlarıyla ülkemizi temsil etmeye hazırlanan Filinta dizisinin etkileyici ve sinematografik görsel efektleri ilk bölümden itibaren Digiflame tarafından yapılıyor.

Dünyanın önemli isimleriyle Dünya standartlarında bir iş: Filinta Dünyaca ünlü isimleri bir araya toplayan ES Film, hem TRT ekranlarından izleyicisine ulaşmaya, hem de dünya dizi ve film piyasasıyla yarışır bir kalitede ilerlemeye devam ediyor. Dizinin danışmanlığını yapan ve 'İnanılmaz büyülendim. Dünyanın en büyük ikinci platosundayım. Burada muhteşem bir iş yapılıyor.' diyen 'Prison Break, Lost, Revenge' gibi önemli dizilerin yönetmenlerinden Bobby Roth'un yanısıra birçok önemli isimle çalışan Es Film, Filinta ile Türk Film ve dizi piyasasını dünyaya tanıtan bir proje yaratıyor.

Hollywood filmleriyle yarışacak aksiyon sahnelerinin yazıldığı ve ince planlarla çekildiği 'Filinta'nın bu sahnelerinin eğitmeni 'Spider Man', Titanic, Er Ryan'ı Kurtarmak gibi birçok Hollywood yapımının aksiyon sihirbazı, 'Second Uzmanı' Dusan Hyska da, bu önemli projenin bir parçası. Avrupa'nın en büyük dizi platosunda çekilen 'Filinta' dizisinin makyajları için yine alanının dünya starı, Lorenzo'nun Yağı, Çarli'nin Melekleri, Temel İçgüdü, Jaws 3 gibi birbirinden önemli onlarca filmin makyajlarını gerçekleştirmiş bir isim David Craig Forest... Alanında uzman Türk ve yabancı kadrosunu bir araya toplayan ES Film ve Filinta projenin bütününe bakıldığında dünya standartlarını çoktan yakalamış bir ilk'e de imza atıyor.

Eski İstanbul canlandırıldı! Ülkemizde Muhteşem Yüzyıl ve birçok dizi ve sinema filmlerinin görsel efekt ve animasyon çalışmalarını yapan Digiflame ekibinin Filinta ile ilgili çalışmaları senaryo yazımının ardından başladı. Yönetmen ve yapım ekibiyle beraber eski İstanbul'un canlandırılması için hem dekor hem de Görsel Efekt (VFX) kullanarak neler yapılabileceği tasarlandı. Pera civarının dekorları inşa edilirken bir taraftan da Digiflame tarafından bu dekorların dijital kopyaları hazırlandı. Bazı oyuncuların, figüranların, sette kullanılan fayton ve atların dijital kopyaları hazırlanarak, sahnelerin dijital unsurlarla zenginleştirilmesi hedeflendi.

Gerçeğin efektlerle büyüdüğü bir rüya şehri Filinta Filinta'nın bu muhteşem dünyasının yaratıldığı platonun içinde bir liman dekoru kuruldu. Ve bu dekor VFX imkanları kulanılarak eski Karaköy limanına çevrildi. Liman sahneleri
için 3 boyutlu deniz, döneme uygun irili ufaklı ticari gemiler ve eski İstanbul silüeti, dizi için dekor ve bina tamamlamaları, insan çoğaltmaları, bina patlamaları gibi görsel efektler hazırlandı.

Tüm çekimler Digiflame ekibinin süpervizörlüğünde gerçekleşti. Dizinin görsel efektlerinin hazırlanması çekim ve montaj aşamasından sonra haftalık periyotta 40 kişilik bir ekiple yürütülüyor. Türkiye'nin en kalabalık görsel efekt ekibine sahip Digiflame, Filinta için bugüne dek toplam 3000 parçadan fazla görsel efekt üretti.
BİZE ULAŞIN