Bedel 14. son bölüm fragmanı izle - Seyhanlı ailesi darmadağın...

Bedel 14. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin heyecanla izlenen dizisi Bedel bu hafta ekranlara gelecek bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Naciye, ailesini bir arada tutabilmek için radikal adımlar atıyor. Naciye’nin çabaları nasıl bir sonuç verecek? Onu bekleyen kötü sürpriz ne?

Bedel 14. son bölüm fragmanı izle - Seyhanlı ailesi darmadağın...

BEDEL 14. BÖLÜM

Ela'nın varlığı Begüm'ü allak bullak etmiştir. Ali çocuğuyla ilgili gerçekleri Begüm'e anlatır. Begüm, Ela'yı bağrına basar. Ali'nin şimdi sorumluluğu iki kat artmıştır. Artık Vedat'tan çocuğunu da koruması gerekiyordur.

Vedat ise, Nazan'la evliliğe doğru gidişe karşı koyamıyordur. Ama aklı da kalbi de Begüm'dedir. Begüm'ü o evden çekip alamasa bile onların mutluluğunu bozmak için yeni planlar yapmaktadır.

Naciye, ne yaparsa yapsın ailesini dağılmaktan koruyamayacağı gerçeğiyle yüzleşir. Artık daha radikal adımlar atmak zorundadır. Gönül'ü de kullanarak Celal'e ulaşır ama bunun sonu Naciye için hiç iyi olmayacaktır. Çünkü Meryem, ondan intikamını almaya kararlıdır.

AİLE DARMADAĞIN


Naciye, ailesini bir arada tutabilmek için radikal adımlar atıyor. Naciye'nin çabaları nasıl bir sonuç verecek? Onu bekleyen kötü sürpriz ne?

Gerçekleri öğrenen Begüm, Ali'nin kızını bağrına basıyor.

Ali, hem Begüm'ü hem kızını Vedat'tan koruyabilecek mi?

EVLİLİĞE ADIM ADIM

Vedat, Begüm'den vazgeçemese de Nazan ile evliliğe adım adım yaklaşıyor. Begüm ile Ali'nin mutluluğunu bozmak için elinden geleni yapan Vedat'ın yeni planı ne?

BEDEL 14. BÖLÜM FRAGMANI

BİZE ULAŞIN