Azmi Hoca'dan Kertenkele’ye çetin sınav…

Atv'nin sevilen dizisi Kertenkele'de yine seyirciyi ekrana kilitledi. Bölüme Azmi Hoca'nın Kertenkele'yi sıkıştırmaya çalışması damga vurdu

Azmi Hoca'dan Kertenkele’ye çetin sınav…

İşte o dikkat çeken sahneler

AZMİ HOCADAN BASKIN…

Kertenkele'ye olan kızgınlığı ve öfkesi dinmek bilmeyen Azmi hoca, malikâneye gelerek tüm aile bireyleriyle kahvaltı yapmakta olan Kertenkele'ye baskın yapar. Soracağı sorularla Kertenkele'yi köşeye sıkıştırmayı planlayan Azmi hoca, kendisinin meczup olmadığını kanıtlamak ve herkese gerçek imam olduğunu ispatlama niyetindedir. Azmi hoca, Kur'an-ı Kerim'den soracağı çeşitli sorularıyla Kertenkele'yi sıkı bir sınava tabi tutacaktır. Kertenkele'nin önünde cevaplanmasını bekleyen önemli suallerle, çetin bir sınav vardır.


LEVENT'İN HASTA ZİYARETİ…

Ünsal amirinin yaralı bir şekilde hastane odasında olmasına oldukça üzülen Levent, intikam yeminleri eder. Kertenkele'nin artık amansız bir düşmanı vardır. Gözyaşları içinde Kertenkele'yi en kısa zamanda yakalamak isteyen Levent, amirinin üzerine kapanmasıyla Ünsal amirine zor anlar yaşatır. Çektiği acıdan dolayı bayılan Ünsal amirine yardım etmeye çalışan Levent, ortalığı birbirine karıştırır. Levent'in, Komiser Ünsal'la olan anları, oldukça eğlenceli ve komik sahnelerin yaşanmasına sebep olur.


BİZE ULAŞIN