Müge Anlı'da Cem Akkuş ailesine kavuştu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 29 yıllık hasret son buldu. Hiç tanımadığı ailesine kavuştu. Atv'nin sevilen programlarından ve hafta içi her gün saat 10:00'da başlayan Müge Anlı'nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında doğumevine terk edilen Cem Akkuş’un ailesi 29 yıl sonra bulundu.

Müge Anlı'da Cem Akkuş ailesine kavuştu!
1986 yılında Ankara'da dünyaya gelen Cem Akkuş'u annesi tarafından doğum yaptığı hastanede terk edilir, yaşananlardan habersiz başka bir aileye evlatlık verilir ve bu acı gerçeği 17 yaşındayken öğrenir.

Cem Akkuş, gerçek ailesini ve annesini bulmak ümidiyle 09 Haziran Salı günü Müge Anlı ve ekibine başvurmuştu. Bir gün sonra (10 Haziran Çarşamba) canlı yayında gerçek ailesinin bulunduğunu öğrendi.

Annesine ve gerçek ailesine kavuşmak isteyen Cem Akkuş'un yıllardır süren hasreti son buldu. Cem Akkuş, bugün (11 Haziran Perşembe) günü canlı yayında şimdiye kadar hiç tanımadığı, yüzünü hiç görmediği annesi Satı Yavuz'a, babası Kadir Çetin'e ve akrabalarına Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosunda kavuştu.

BİZE ULAŞIN