Survivor All Star'da büyük ödülü kim kazandı? izle!

Survivor All Star 86. son bölüm dün akşam yayınlandı. Tv 8'in reyting rekorları kıran yarışması Survivor All Star'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar New York gezisi için kıyasıya mücadele ederken Merve Aydın düştü! Survivor All Star'da büyük ödüle kim sahip oldu? İşte oyunun kaderini belirleyen mücadele...

Survivor All Star'da büyük ödülü kim kazandı? izle!

Survivor All Star 86. son bölüm yayınlandı. 23 Haziran akşamı ekranlara gelen yeni bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler, Amerika'nın New York şehrine hayal gibi bir gezi için ödül oyununda kıyasıya mücadele ettiler ve kazanan takım rüya gibi bir gün geçirdi. Büyük ödülü Gönüllüler kazandı. Yarışmaya Hakan ve Hasan'ın mücadelesi son noktayı koydu. Alp Kırşan, ödül oyunu sonrası ünlüler ve gönüllüler takımının yorumlarını aldı.

Survivor All Star yayınlanan son bölümünde ünlüler kaybettikleri ödülü tartışırken, gönüllüler kazandıkları ödülü bir an önce görmek için çıldırdılar. Öte yandan oyun esnasında sakatlanan Merve, acı içinde kıvrandı. Survivor All Star'ın doktorları hemen müdahale ederek sağlığında ciddi bir problem olmadığını belirtti. Merve Aydın yarışmaya kaldığı yerden devam etti.

Hakan ve Merve kaybettikleri ödül sonrası havuz için kısa bir durum değerlendirmesi yaptı.

Survivor All Star 87. son bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TV8'de.

ÜNLÜLER 9-2'DEN GELDİ ANCAK YAKALAYAMADILAR!


Ünlüler takımı bu büyük ödül oyununda, New York ödülünde 9-2 geriye düştü. Hakan ve Merve Aydın desek de doğru olur çünkü Ünlüler adada artık 2 kişi. Doğukansız ilk büyük ödül oyunu oynayan Ünlüler takımı adeta bozguna uğrayacak diye bekleniyordu. Ancak yılmadılar ve 5 oyun üst üste kazanarak durumu 9-7'ye getirmeyi başardılar.

SURVIVOR ALL STAR 23 HAZİRAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?


Survivor All Star 23 Haziran ödülü kim kazandı sorusunun cevabı merak konusu olurken durum artık 9-7 idi ve son etapta Gönüllülerden Hasan ve Ünlülerden Hakan karşı karşıya geldi. Hasan Hakan'ı mağlup ederek Survivor 23 Haziran'ın kazanan takımının Gönüllüler olduğunu belirledi. Survivor'da New York ödülünü, büyük ödülü Gönüllüler kazandı.

BİZE ULAŞIN