Kırgın Çiçekler 1. bölüm fragmanı izle!

Kırgın Çiçekler 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin yaz dizisi Kırgın Çiçekler bu akşam 1. bölümüyle 21.15'te izleyici ile buluşacak. Dizinin ilk bölümün de neler olacak? Tüm detaylar haberimizde...

Kırgın Çiçekler 1. bölüm fragmanı izle!

Kırgın Çiçekler 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv ekranlarına bomba gibi gelen yeni dizi Kırgın çiçekler bu akşam 21.15'te izleyici ile buluşacak!

KIRGIN ÇİÇEKLER 1. BÖLÜM

Eylül 16'sında bir kız. Babasını erken yaşta kaybetmiş genç bir kız olan Eylül, annesi, kardeşi ve üvey babasıyla birlikte yaşamaktadır. Ancak üvey babasının bir süredir devam eden sözlü tacizleri evdeki bütün huzurunu kaçırmaktadır.

Nihayet bir gün tacizin boyutu arttığında Eylül her şeyi annesine anlatır. Annesinin üvey babasını evden göndereceğini zannederken Eylül, kendisini yetimhanenin kapısında bulur.

Annesi artık onu evde istememektedir. Zenginlerin ışıltılı dünyasının ortasında bir yurtta hayatına devam etmek zorunda olan Eylül, bir yandan yurt arkadaşlarına alışmaya çalışırken bir yandan da üzerlerine atılan iftirayı temizlemek zorunda kalır.

Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Yetimhanenin karşısındaki binada Cemre oturuyor.

Yetimhanenin iki üç metre ilerisinde bambaşka bir hayat yaşanıyor Cemrelerin evinde. Zengin bir hayat… Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlıyor.

BİZE ULAŞIN