A Haber yılın ilk yarısında birinci

A Haber yılın ilk yarısında birinci

Kurulduğu günden beri yükselişini sürdüren A Haber Haziran ayında yine birinci oldu.

  • Medya
  • Çarşamba 01.07.2015 19:30
Türkiye Haziran ayında yine gelişmeleri A Haber'den izledi. A Haber Haziran ayı reyting ölçümlerinde de zirvedeki yerini korudu.

'Haberin kanalı' sloganıyla yola çıkan, 24 saat canlı yayın ve 'anında haber' anlayışı ile doğru ve tarafsız habercilik ilkelerinden ödün vermeyen A Haber, izleyicilerinden bu ay da tam not aldı.Seçim sürecindeki yayınları ile en objektif ve doğru bilgileri ekranlara taşıyan, Suriye'deki gelişmeleri dakika dakika aktaran A Haber, Türkiye ve dünyadaki canlı yayın noktaları, Almanya'dan, İngiltere'ye, Amerika'ya kadar birçok ülkedeki temsilcilikleri, Ortadoğu, Rusya ve Balkanlarda geniş muhabir ağı ile gelişmeleri olay yerinden en hızlı ve tarafsız şekilde izleyiciye sunuyor.

Geçmişten bugüne ışık tutan belgeselleri, ekonomiden teknolojiye, otomotivden, hayatın içindeki hikayeleri yansıtan programları ile de farkını gösteriyor. Toplumun her kesimine hitap eden, farklı görüşlerin yer aldığı programları ile rakiplerinden ayrılıyor. Yayınlarıyla hem sokağın nabzını tutuyor, hem de siyaset, ekonomi, kültür sanat, sağlık konularında en doğru ve en geniş yelpazede haber yayını yapıyor.Yayınları ve haberleriyle bir çığır açarak referans kanal olma özelliğini kazanan A Haber'in yükseliş çizgisinin süreceği belirtiliyor.

BİZE ULAŞIN