Kırgın Çiçekler 12. son bölüm tamamı - İzle!

Kırgın Çiçekler 12. son bölüm yayınlandı. Atv'nin nefes kesen dizilerinden Kırgın Çiçekler dün akşam ekranlara geldi. İzleyici tarafından büyük ilgi gören Kırgın Çiçekler yine duygusal bir bölümle güne damgasını vurdu. Yeni bölüm de en çok merak edilen kısım ise gittikleri okul balosunda çıkan yangında Cemre'nin çeride kalması. Tüm detaylar haberimizde...

Kırgın Çiçekler 12. son bölüm tamamı - İzle!

Kırgın Çiçekler 12. son bölüm yayınlandı! Atv ekranlarında yayınlanan ve Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kırgın Çiçekler dün akşam yine izleyiciyi ekrana kilitledi. İşte Kırgın Çiçekler 12. bölümü...

KIRGIN ÇİÇEKLER 12. BÖLÜM İZLE - TIKLAYIN!

Eylül, Serkan'dan Nazan'ın Mesude'ye eve dönmesi karşılığında para verdiğini öğrenir. Soluğu evde alan Eylül, Mesude'yi suçlar.

Derin'i un çuvallarının üzerine bırakan Kader, küçük kız kaybolduğu için büyük üzüntü yaşamaktadır. Kızını bulamayarak yurda gelen Banu; Neriman için de bir tehdit haline gelir.

Vicdan azabıyla acı çeken Tevfik, Nazan'a rağmen Cemre'ye her şeyi anlatmaya karar verir. Sürpriz bir şekilde kolyesini bulan Cemre'nin aklı iyice karışır. Feride, hepsi ayrı sorunlarla uğraşan kızları toplayarak okul balosuna götürür.

Gece hepsinin hayatında unutulmayacak bir gün olarak kalacaktır...

KIRGIN ÇİÇEKLER 11. BÖLÜM DE NELER OLDU?

Kırgın Çiçekler yeni bölümünde annesinin evinde hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşan Kader, annesinin attığı tokat ile bir kez daha yıkılıyor.

Geçtiğimiz bölümde Serkan-Eylül aşkını öğrenen Cemre, kızlardan bir süre uzaklaşırken, karşısına çıkan yeni isimle ailesinin sırlarını keşfetmeye başlıyor.

Eylül ve Serkan cephesinde ise sürpriz gelişmeler var. Eylül'ü üvey babasından korumak isteyen Serkan, Kemal ile yüzyüze geliyor. Bu esnada kızlara kırgın olan Cemre, gizemli biri tarafından kaçırılıyor.

BİZE ULAŞIN