Diriliş Ertuğrul yeni sezon 30 Eylül'de!

”Diriliş Ertuğrul” yeni sezonun ilk bölümüyle 30 Eylül Çarşamba günü 20.00'da TRT1'de! TRT'nin reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu izleyici tarafından merakla bekleniyor. Eylül ayının gelmesiyle ne zaman başlayacak sorusunu akıllara getiren dizi de çekimler kış aylarında zor olacağı için başladı.

Diriliş Ertuğrul yeni sezon 30 Eylül'de!

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlıyor? TRT'nin aksiyon dolu dizisi Diriliş Ertuğrul 1.sezonda büyük ilgi görmüştü. 2015 - 2016 yeni sezonunun merakla beklendiği dizi ilk bölümünü ne zaman yayınlayacak? Tüm detaylar haberimizde...

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunda Ertuğrul'un başı Moğollar ile dertte!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 2. (YENİ) SEZON

Diriliş Ertuğrul dizisinin 2. sezonunda artık Kayılar'ın beyi Ertuğrul Gazi'dir. Ertuğrul Gazi Beyliğinde tam hüküm kurmayı başarmak ile uğraşırken dışarıda da haçlı ordusu ile mücadele etmek zorunda kalacaktır. Haçlı birliğinin üzerilerine gelen büyük ordusuna karşı Ertuğrul Bey'in sadece Alpleri vardır.

TRT1'in rating sınırlarını zorlayan dizisi Diriliş Ertuğrul, yayınlandığından bugüne 21 bölüm boyunca zirvedeki yerini korudu. Sezona damga vuran Diriliş Ertuğrul, son yayınlanan final 21.bölümüyle AB'de yine en yakın rakibine uzak ara fark atarak 1. olan dizi oldu.

"Diriliş Ertuğrul" yeni sezonun ilk bölümüyle 30 Eylül Çarşamba günü 20.00'da TRT1'de!

Diriliş Ertuğrul senaryo gereği birçok isim ayrılmıştı. Kadroya ise yepyeni isimler katılmaya başladı. Beş Kardeş dizisinde rol alan Zeynep Kızıltan, Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

BİZE ULAŞIN