Kırgın Çiçekler 13. son bölüm tamamı - İzle! (Ölüm Kalım Savaşı…)

Kırgın Çiçekler 13. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi Kırgın Çiçekler'in 13. bölümü milyonları yine ekrana kilitledi. Peki son bölüm de neler oldu? Baloda çıkan yangında zehirlenen Cemre yoğun bakıma alınır. Kızlar hayati tehlikesi devam eden Cemre için gözyaşı dökmektedir. Yangının nasıl çıktığı herkes için soru işareti olarak kalırken haberi alan Tevfik çılgına döner.

Kırgın Çiçekler 13. son bölüm tamamı - İzle! Ölüm Kalım Savaşı…
Salı 22.09.2015 11:10
Güncelleme: Salı 22.09.2015 11:33
ABONE OL

Kırgın Çiçekler 13. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'de yayınlanan Kırgın Çiçekler izleyiciyi etkilemeye devam ediyor. Milyonları ekran başına kilitleyen dizi merakla izlenmeye devam ediyor. Yeni bölüm de neler oldu?

14. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE! KIRGIN ÇİÇEKLER 13. BÖLÜM

Baloda çıkan yangında zehirlenen Cemre yoğun bakıma alınır. Kızlar hayati tehlikesi devam eden Cemre için gözyaşı dökmektedir. Yangının nasıl çıktığı herkes için soru işareti olarak kalırken haberi alan Tevfik çılgına döner.

Nazan, kocasının vicdan azabıyla yanlış bir şey yapmaması için hastaneye koşar. Defne, Cemre'nin ölmesinden korkarak bir an kendisiyle yüz yüze gelir.

Kader belinden örnek aldığını söyleyince Feride hastaneye giderek araştırma yapmak ister. Gerçeklerin ortaya çıkmaması için Neriman'ın Feride'yi uzak tutması gerekmektedir…

Eylül'ü Serkan'dan kıskanan Kemal ise Mesude'ye yakalanarak köşeye sıkışır…

KIRGIN ÇİÇEKLER 12. BÖLÜM DE NELER OLDU?

Eylül, Serkan'dan Nazan'ın Mesude'ye eve dönmesi karşılığında para verdiğini öğrenir. Soluğu evde alan Eylül, Mesude'yi suçlar.

Derin'i un çuvallarının üzerine bırakan Kader, küçük kız kaybolduğu için büyük üzüntü yaşamaktadır. Kızını bulamayarak yurda gelen Banu; Neriman için de bir tehdit haline gelir.

Vicdan azabıyla acı çeken Tevfik, Nazan'a rağmen Cemre'ye her şeyi anlatmaya karar verir.

Sürpriz bir şekilde kolyesini bulan Cemre'nin aklı iyice karışır.

Feride, hepsi ayrı sorunlarla uğraşan kızları toplayarak okul balosuna götürür. Gece hepsinin hayatında unutulmayacak bir gün olarak kalacaktır...