Survivor'da Beyonce ödül oyununu kim kazandı? 7 Haziran Salı kim elendi?

Survivor'da Beyonce ödül oyununu kim kazandı? 7 Haziran Salı kim elendi?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da bir kez daha henüz oyun yayınlanmadan ödül oyununu kazanan takım belli oldu. 7 Haziran Salı Survivor Beyonce konseri ödülünü kim kazandı? Ödül oyununda hangi yarışmacılar görüntülendi? İşte Survivor'da Beyonce ödül oyununu kim kazandı? sorusunun cevabı...

  • Medya
  • Salı 07.06.2016 18:38

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da heyecan sürüyor. Acun Ilıcalı dün akşam ada konseyinde yarınki ödül oyununu kazanan takımın Beyonce konserine gideceğini söyledi. Peki Survivor'da Beyonce ödül oyununu kim kazandı? Beyonce konserine ünlüler mi, gönüllüler mi gitti? Tüm soruların cevabı belli oldu. İşte Survivor'da Beyonce ödül oyununu kazanan takım...

Survivor'da NBA maçını izleme ödülünü kazanan takımda program yayınlanmadan önce dikkatli izleyiciler tarafından tespit edilmiş, fotoğraflar yabancı ajanslara düşmüştü. Ancak o zaman Acun Ilıcalı, maç yayını esnasında kazanan takımın anlaşılabileceğini açıklamıştı. İkinci büyük ödül oyunu olan Beyonce'nin Philadelphia'daki konserini için de benzer bir durum yaşandı. Bugün belli olacak yeni bölüm öncesi Beyonce konserine giden isimler sosyal medyaya sızdı.

SURVİVOR 2016 ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Konser alanında sahne önünden paylaşılan videolarda Gönüllüler takımından Damla, İbrahim ve Serkay'ın eğlendiği görüldü. Ancak konserde Efecan'ın olmaması elendi mi? sorusunu akıllara getirdi.

EFECAN ELENDİ Mİ ?

Dün akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından Serkay ve Efecan elemeye çıkacak iki isim olarak belirlendi.

Ilıcalı bu iki yarışmacı için 'ödül oyununu kazansanız bile elenen yarışmacı Beyonce konserine gidemeyecek' açıklamasında bulunmuştu.

BİZE ULAŞIN