Diriliş Ertuğrul'da Gündoğdu (Kaan Taşaner) diziden ayrıldı mı?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'da bir ayrılık daha mı yaşanıyor? Diriliş Ertuğrul'da Gündoğdu karakterini canlandıran Gündoğdu diziden ayrıldı mı? Kaan Taşaner'in yeni dizisi mi başlıyor? İşte ''Diriliş Ertuğrul'da Gündoğdu (Kaan Taşaner) diziden ayrıldı mı?'' sorusunun cevabı...

Diriliş Ertuğrul'da Gündoğdu (Kaan Taşaner) diziden ayrıldı mı?

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'da Gündoğdu (Kaan Taşaner) diziden ayrıldı mı? Sezon finainin ardından izleyiciyi üzen bir gelişme daha gerçekleşti. ATV ekranlarında yayınlanan Rengarenk adlı dizinin fragmanının ardından Gündoğdu'nun diziden ayrılıdığı anlaşıldı. Diriliş Ertuğrul'da Gündoğdu (Kaan Taşaner) diziden ayrıldı mı? İşte cevabı...


KAAN TAŞANER DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Diriliş Ertuğrul'dan ayrılan Kaan Taşaner, yeni projesinde sevgilisi Selin Şekerci ile kamera karşısına geçecek. Çiftin başrolleri paylaştığ "Rengarenk" adlı dizinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanıyor. Dizi haziranda izleyiciyle buluşacak.

DİRİLİŞ "ERTUĞRUL"UN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Diriliş "Ertuğrul"un 54.Bölümünde Gümüştekin ve Aytolun'un bütün yaptıkları ortaya çıkmıştır. Selcan'ı öldürmek için yola çıkan Aytolun, büyük bir sürprizle karşılaşmıştır. Hayme Ana, hiç beklemediği bir anda Aytolun'un karşısına çıkarak bütün yaptıklarını bildiğini söyler. Aytolun ise Goncagül ile birlikte yaşananların şokuyla hançerini Halime'nin boğazına dayayarak onu öldürmekle tehdit eder. Fakat Aytolun, Rahman tarafından öldürülür. Goncagül ise kaçmıştır.

KAAN TAŞANER KİMDİR?

23 Nisan 1979 tarihinde Antalya'da doğmuştur. Oyuncu Sacide Taşaner annesidir. 17 yaşında Antalya'da iken bir tiyatro topluluğunun kurslarına katıldı. Konya, Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Konservatuarı Tiyatro Ana sanat Dalı bölümünden 1999-2000 Eğitim Öğretim Yılında 95180108 numaralı öğrencisi iken mezun oldu. Kaan Taşaner, oyunculuğa ilk adımını, Karanlıkta ilk ışık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla attı, ardından 2004 yılına kadar çeşitli oyunlarda sahne aldı. 2004 yılında "Büyük Buluşma" adlı dizide rol alarak dizi hayatına başladı. Kaan Taşaner , 2010 yılında Vedat Türkali'nin senaryosunu yazdığı "Fatmagül'ün Suçu Ne?" adlı dizide, Beren Saat, Engin Akyürek, Sumru Yavrucuk, Musa Uzunlar, Civan Canova, Fırat Çelik, Murat Daltaban, Buğra Gülsoy, Seda Güven, Deniz Türkali, Engin Öztürk, Esra Dermancıoğlu, Bülent Seyran ile birlikte oynadı. 2012 yılında "Kuzey Güney" adlı dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Merve Boluğur, Mustafa Avkıran, Semra Dinçer, Zerrin Tekindor, Hale Soygazi, Bade İşçil ile birlikte oynadı. 2013 yılında "Kayıp" adlı dizide Mete Horozoğlu, Aslı Enver, İlker Kaleli, Dolunay Soysert, Kürşat Alnıaçık, Menderes Samancılar ile beraber rol aldı. 8 Aralık 2014 tarihinde TRT 1'de başlayan "Diriliş: Ertuğrul Gazi" adlı dizide Engin Altan Düzyatan Ertuğrul Gazi'yi canlandırırken Esra Bilgiç Halime Hatun karakterini canlandırdı. Diğer rollerde ise Kaan Taşaner, Didem Balçın, Serdar Gökhan, Hülya Darcan, Levent Öktem, Hakan Vanlı, Serdar Deniz, Turgut Tunçalp, Mehmet Çevik, Cavit Çetin Güner, Hande Subaşı ve Osman Soykut gibi isimler rol aldı.

BİZE ULAŞIN