Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı izle (3 Kasım Çarşamba )

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezondaki ilk bölümü ile izleyiciye merhaba dedi. Reyting rekortmeni dizi 62. bölümü ile de izleyenleri ekrana kilitledi. Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizi bitiminin ardından gelecek bölümde neler olacağı merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı izle başlıklı haberimizde tüm detaylara ulaşabilirsiniz. İşte Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı izle (3 Kasım Çarşamba )
Çarşamba akşamının reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul uzun bir aranın ardından 3. sezon ilk bölümü ile izleyiciye merhaba dedi. İzleyiciler tarafından merakla beklenen ve sosyal medyada da en çok konuşulur dizi haline gelen Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile yine ekranlara kilitledi. Dizi sonrası ise Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı merakla beklenmeye başladı. Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul yeni sezon ikinci bölümünde neler olacak? İşte Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı izle başlıklı haberimiz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 63. BÖLÜM FRAGMANI İZLE DİRİLİŞ ERTUĞRUL 62. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun ve Hülya Darcan gibi ünlü isimlerin yer aldığı 'Diriliş Ertuğrul' dizisinden ilk görüntüler izleyici ile paylaşıldı. Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu 26 Ekim Çarşamba yani bugün başlıyacak. Her hafta reyting rekorları kıran dizinin kadrosuna birçok oyuncu katıldı.

Kardeşlerinden ayrılıp göç yoluna düşen Ertuğrul Bey, obasını Karacadağ eteklerine getirmiştir. Bu diyarda onu daha zorlu şartlar beklemektedir. Artık bir bey olan Ertuğrul, obasının geçimini sağlamak için kılıcının yanında ticari zekâsını da kullanmak zorundadır. Ticaretin kalbinin attığı Hanlı Pazar'da yeni dostları ve yeni düşmanları olacaktır. Hancı Simon diyara uzaklardan gelen Ertuğrul Bey'e pazarında ticaret yapma fırsatı verecek midir? Ertuğrul Bey, altının her şey demek olduğu bu pazarda var olabilmek için nasıl bir yol izleyecektir? Bölgenin en güçlü obası olan Çavdarların, Ertuğrul Bey'e ve obasına yaklaşımı nasıl olacaktır? Çavdar Obasını demir yumrukla yöneten Candar Bey ve oğlu Ural Bey Ertuğrul Bey'in gelişi ile değişen ticari dengelere karşı önlem almak zorunda kalacaklardır. Ancak bu önlemler ve Hancı Simon'un yüklendiği gizli misyon, ardı arkası kesilmeyecek olayların fitilini ateşleyecektir. Kendini ihanetlerin, gizli ittifakların ve fitnenin tam ortasına bulan Ertuğrul, kutlu yolculuğunu ve gizli görevini sürdürebilmek için büyük fedakârlıklar yapmak zorundadır…

DİZİNİN KONUSU

Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey'e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?

Ertuğrul Bey artık başka bir dünyadaydı. Ve bu dünya da at koşturmak daha çok akıl, cesaret ve sabır istiyordu. Karşısına daha güçlü ve daha acımasız olarak çıkan Tapınakçılar, Ertuğrul Bey'i zafer için yeni yöntemler bulmaya zorlayacaktı. Zira Tapınakçıların gizli eli olan Simon bir kılıç darbesiyle öldürülemeyecek kadar zeki ve güçlüydü. Üstelik Simon yalnız da olmayacaktı. Ertuğrul Bey, Simon'a destek olan Müslümanları öğrendiğinde ne yapacaktı? Ertuğrul Bey, kılıçların sustuğu, akıl oyunlarının konuştuğu bir cehennemin içindeydi. Peki, aklı onu bu cehennemin ateşinden koruyabilecek miydi?

Karacadağ etekleri birçok Türkmen Obasına yurt olmuştu. Fakat aslen Tatar olan Çavdaroğlu Obası, aralarında en güçlü olanlarıydı. Bu güçlerini ise başarısızlığa tahammülü olmayan ve obayı demir yumrukla yöneten Candar Bey'den alıyorlardı. İktidarını yıllarca koruyan Candar Bey, en büyük imtihanını evlatlarıyla verecekti. Candar Bey'in büyük oğlu Ural'ın ihtirası obanın kaderini belirleyecekti. Çavdaroğlu ve Kayı Obası arasında yaşanacak gerilimi Candar Bey'in hamleleri durdurabilecek miydi? Ertuğrul Bey, Çavdaroğlu Obasından hiç beklemediği teklifler ve tehditler alacaktı. Peki, Kayılar ve Çavdaroğulları'nın yolu nerede ve nasıl kesişecekti? Ertuğrul'un vereceği her karar hem obanın kadınları hem de beyleri için yeni sonuçlara gebeydi.

Ertuğrul artık obanın beyi olmuştu. Obada yeni sorunlar baş göstermişti. Göç yolunda yorgun düşen Kayılar ülküleri ve nefisleri arasında sıkışıp kalmıştı. Onlar için bu imtihan hiç kolay olmayacaktı. Dışarıda düşmanlarıyla mücadele veren Ertuğrul Bey'i içerde ise yeni sorunlar bekliyordu. Göç yolunda sevdiklerinden ayrı düşen ve kıtlık tehlikesiyle karşı karşıya kalan Kayılar birliklerini koruyabilecekler miydi?

İhanet, ihtiras ve akıl oyunlarıyla yüz yüze gelen Ertuğrul için tek hedef vardı. Bir milletin dirilişine vesile olmak…

BİZE ULAŞIN