Kırgın Çiçekler 58. bölüm fragmanı izle - ATV

ATV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölümü ile ekranlara geldi. Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi Kırgın Çiçekler 58. bölümü heyecanla bekleniyor. Peki Kırgın Çiçekler 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırgın Çiçekler 58. bölüm fragmanını izlemek için doğru adrestesiniz. Gelecek bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar...

Kırgın Çiçekler 58. bölüm fragmanı izle - ATV
ATV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan ve izleyicilerin ilgi odağı olan Kırgın Çiçekler bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin 57. bölümü de büyük beğeniyle seyredilirken Kırgın Çiçekler 58. bölüm fragmanı ise merakla beklenmeye başlandı. Kırgın Çiçekler 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek bölümünde izleyiciyi hangi sürprizler bekliyor? İşte Kırgın Çiçekler 58. bölüm fragmanı izle başlıklı haberimiz...

KIRGIN ÇİÇEKLER 58. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

?

KIRGIN ÇİÇEKLER 57. BÖLÜM ÖZETİ

Kader kardeşinin yetimhaneye verilmemesi için çırpınmaktadır. Songül geçmişin acısıyla babasıyla yüzleşmekten kaçınır. Sadullah kendini affettirmek için Songül'ün etrafında dolanırken Kemal ile tanışır. Kemal, Nazan korkusuyla can derdindedir. Hapisten çıkan Defne, okulda dışlanır. Nazan kızını tekrar kabul ettirmek için okulda balo düzenler. Herkesin bir araya gelmesini fırsat bilen Defne, kızları rezil etmek için eline geçen fırsatı değerlendirerek herkesi şaşkınlığa uğratır.

56. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Songül babasından gelen bir mektupla şok olur.

Eylül arabanın içinde sıkışıp kalır. Kemal, Defne'nin yerini söylemez. Nazan ve Defne kaçacakları gemiye ulaşmaya çalışmaktadır. Polis peşlerine takılınca şok olurlar. Nazan, Kemal'i tehdit eder. Hastaneye kardeşini ziyarete giden Kader, bebeği bulamayınca annesinin kapısına dayanır. Banu her şeyi bırakıp kaçmak üzeredir. Songül babasından gelen bir mektupla şok olur. Acılarıyla yüzleşip, bir karar almak zorunda kalır.

DİZİNİN KONUSU

Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.

BİZE ULAŞIN