Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölüm ne zaman? - EDHO'da sürpriz gelişme!

ATV ekranlarının heyecan dolu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 54. yeni bölümü heyecanla bekleniyor. 2017 yılında henüz yeni bölümü yayınlanmayan dizi izleyicilerin akıllarında ''Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölümü neden yayınlanmıyor?'' sorusunu oluşturdu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölümü ne zaman yayınlanacak? 17 Ocak Salı Atv yayın akışına göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü neden yayınlanmıyor? İzleyicilerin heyecanla beklediği yeni bölüm hakkında resmi açıklama geldi. İşte EDHO'nun ekranlara geleceği tarih...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölüm ne zaman? - EDHO'da sürpriz gelişme!
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 55. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI İZLE!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölümü ile heyecanla beklenmeye devam ediyor. Son iki bölümü yayınlanmayn dizi sosyal medyada da sıkça konuşulmaya başladı. Salı akşamlarının en çok seyredilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölümü ne zaman yayınlanacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmıyor? 17 Ocak Salı günü Atv yayın akışına göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü yayınlanacak mı? Sevilen dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ve diğer tüm detaylar bu başlık altından ulaşabilirsiniz...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 53. SON BÖLÜM TAMAMI İZLE! (26 ARALIK SALI 2016)

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM TARİHİ BELLİ OLDU

ATV ekranlarının heyecanla izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü hakkında beklenen açıklama geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi resmi İnstagram hesabından paylaştığı resimde yeni bölümün 24 Ocak Salı günü ekranlara geleceğini duyurdu.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 54. YENİ BÖLÜM NEDEN YAYINLANMIYOR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölümü ile bu hafta ekranlara gelmeyecek. Salı günleri yayınlanması gereken dizinin neden yayınlanmadığıyla ilgili bir açıklama yapıldığında haberimizden öğrenebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ünal Kaplan'ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye'ye gelir.

Hızır yalnızca kendine değil, devlete de düşman olan güçlere çok yaklaşmıştır. Özkan'ın elindeki önemli dosyalara da ulaşabilirse işi bir hayli kolaylaşacaktır. Masa, kaosun sonbulacağı inancıyla nihayet bir kez daha toplanır. Bu durum en çok Ünal Kaplan'ı tedirgin edecektir. Hızır ise bu toplantıyı üstlerine oynanan oyunu bozmak, net bir adım atmak üzere talep eder. Hainin kim olduğu artık bellidir ve eller bu kez onun ölümüne kalkacaktır. Ünal Kaplan'ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye'ye gelir. Ayağının tozuyla yaptığı eylem, ziyareti süresince epey can yakacağının sinyallerini verir. Meryem'in çağrısı Hızır'ı eve geri döndürür. Diğer bir güzel haber de bir Çakırbeyli'nin daha aileye katılacağı haberidir. Tüm bu güzel gelişmelerden sonra evde bir bayram havası olması gerekirken yaşanacaklar buna engel olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 52. BÖLÜM İZLE - SON BÖLÜM YAYINLANDI!


OKTAY KAYNARCA'DAN AÇIKLAMA

Oktay Kaynarca'nın sosyal medya hesabından yaptığı o açıklama;

Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor ama tam olarak söylemek gerekirse sevgili EDHO cular.. Her sene sezon ortası, yani Ocak ayında bütün şirketlerin bütçelerinin yeniden yapıldığı dönemdir.Yani iki ya da üç hafta ara verilir.. Bütün hazırlıklarımız ve yeni bölümün çekimleri bütün hızıyla devam etmektedir..İlgileriniz sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederiz.

17 OCAK SALI ATV YAYIN AKIŞI PROGRAMI

06:45

KAHVALTI HABERLERİ

10:00

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

13:00

ATV İLE GÜN ORTASI

13:40

KARAVAN

16:20

ESRA EROL'DA

19:00

ATV ANA HABER

19:45

GALATASARAY - ELAZIĞSPOR

21:50

ÖLENE KADAR

00:15

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 73. SON BÖLÜM TAMAMI İZLE! - İŞTE DİRİLİŞ ERTUĞRUL 73. BÖLÜM TEK PARÇA!

BİZE ULAŞIN