Berna Keklikler kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)

Berna Keklikler, Survivor 2017 yarışmasına katılmaya hak kazanan ve şimdiden başarılı olacağı düşünülen yarışmacılar arasında yer alıyor. Birçok sporla ilgilenen ve daha önce farklı bir yarışmada birincilik elde etmiş olan Berna Keklikler kimdir? Gelin yakından tanıyalım...

Berna Keklikler kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)
Survivor 2017'nin merak edilen isimleri arasında yer alan Berna Keklikler, bir diğer yarışmacı olan Erdi Ünver gibi Göz6 isimli programdan Survivor'a gelen yarışmacılar arasında yer alıyor.

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul'da kardeşiyle yaşamakta. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya'da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany'iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

2016'nın Eylül ayında TV8'de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı'nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017'ye katılma hakkını kazandı.

Sinemaya düşkün bir insan olduğunu ifade eden Berna Kekklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını ifade ediyor.

Survivor'a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhuna bağlayan Berna Keklikler, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına kolayca uyum sağlayacağını söylüyor.

KISACA BERNA KEKLİKLER

Adı Soyadı: Berna Keklikler

Yaşı: 25 Şubat 1989 doğumlu olup 27 yaşındadır.

Burcu: Balık Burcu

Boyu: 1.76 cm

Kilo: 61 kg

Göz Rengi: Siyah

Saç Rengi: Kahverengi

Mesleği: Model

Memleketi: Almanya
BİZE ULAŞIN