Survivor ada konseyinde kimin adı yazıldı? - İşte gönüllüler takımındaki 2 elenme adayı!

Survivor 2017'de dün akşam ada konseyi heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler takımı derin bir nefes alırken gönüllüler takımı yarışmacıları ise elenme endişesi yaşamaya başladı. Peki dün Survivor'da ada konseyinde kimlerin adı yazıldı? Gönüllüler takımında elenme adayları kim? Survivor 2017 eleme gecesine dair tüm detaylara bu başlık altından ulaşabilirsiniz. İşte ada konseyinde isimleri yazıların yarışmacılar...

Survivor ada konseyinde kimin adı yazıldı? - İşte gönüllüler takımındaki 2 elenme adayı!
Survivor 2017 ünlüler gönüllüler yarışma programı düğn akşam büyük çekişmeye sahne oldu. Ödül oyunlarını kaybeden ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanarak derin nefes aldı. Gönüllüler takımı ise ada konseyine giderek elenme adaylarını belirledi. Buna göre ada konseyinde kimin adı yazıldı? Gönüllüler takımında elenme adayları kimler oldu? Survivor'da bu akşam bir yarışmacı elenerek hayallerine veda edecek.

SURVİVOR ADA KONSEYİNDE KİMİN ADI YAZILDI! İŞTE ELENME ADAYLARI

Gönüllüler takımı arasında gerçekleşen ada konseyinde yarışmacılar tek tek oylarını kullandılar. Oyların sayımını yapan Acun Ilıcalı, 3 oy ile Erdi'nin isminin en fazla yazıldığını açıkladı ve ilk elenme adayı da belli olmuş oldu. Öte yandan bireysel dokunulmazlık oyununda birinci olan Volkan Erdi'nin karşısına Fulya'yı çıkardı. Bu akşam ada konseyinde iki isimden birisi yarışmaya veda edecek.

22 OCAK PAZAR SURVİVOR'DA NELER OLDU?

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununun ilk turunu 5-3'lük skorla Ünlüler Takımı kazanırken, ikinci turda 5-2'lik bir üstünlük sağlayan Gönüllüler Takımı skora 1-1 eşitlik getirdi. Beraberlik nedeniyle Ünlüler ve Gönüllüler Takımı'nın en iyileri 3. oyun için parkura çıktı ve 3. oyunu Ünlüler Takımı kazandı ve dokunulmazlık sembolünün de sahibi oldu.

ACUN TIR SÜRDÜ

Survivor 2017'de yarışmacılar helikopterle adaya geldiler. Acun Ilıcalı ise yarışmacıların olduğu sahile TIR'la geldi. Yalınayak TIR kullanarak kısa bir şov yapan Acun yarışmacıların şaşkın bakışları arasında TIR'dan sahile indi.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA SESLER YÜKSELDİ

İlk bölümüyle kıran kırana bir mücadeleye tanık eden Survivor'da ödül oyununu kim kazandı sorusuna yanıt dün akşam geldi. Gözler dokunulmazlık oyununun sinyalini veren 2. bölüme çevrildi. Kısa sürede yayınlanan 2. bölüm fragmanında ise dikkat çeken detaylar var. Fragmanda; ilk bölümde her iki ödülü de kaybeden Ünlüler takımı arasında gerginlik çıktığı, takımların kendilerini korumak için yapılan Survivor dokunulmazlık oyununda ise tansiyon yükseldiği göze çarpıyor. Survivor 2. bölüm fragmanında programın hem sunuculuğunu hem de yapımcılığını üstelenen Acun Ilıcalı'dan ise meraklandıran bir açıklama geliyor. Survivor ada konseyinde konuşan Ilıcalı; "En uzun, en zor Survivor olacak. Sıra geldi bir sürprize! Bu sürpriz bir en daha yaratacak." açıklamasıyla zorlu bir Survivor sezonunun sinyalini verdi.

BİZE ULAŞIN