Survivor'da dün kim elendi? - SMS sonuçlarına göre elenen isim açıklandı!

Survivor 2017'nin yeni bölümü dün akşam ekranlardaydı. Ödül oyunlarını kazanan gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununda ise ünlüler takımını yenemedi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında ada konseyinde dün kimin adı yazıldı? Survivor'da kim elenecek? Seyircilerin göndereceği Survivor SMS oylaması sonuçlarına göre Survivor'da kim elendi? sorusu yanıtını haftaya bulacak. İşte gönüllüler takımında ada konseyinde ismi yazılan yarışmacılar...

Survivor'da dün kim elendi? - SMS sonuçlarına göre elenen isim açıklandı!
2017'de merakla beklenen Survivor ünlüler gönüllüler yarışma programı Cumartesi günü itibari ile start aldı. İlk ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Ödül oyunlarında gönüllüler takımı galip gelirken ünlüler takımı ise dokunulmazlık oyununu kazanmasını bildi. Dokunulmazlık oyununun ardından ise ''Survivor'da kim elendi?'' sorusu gündem oldu. Gönüllüler takımında ada konseyinde kimin adı çıktı? Survivor 2017'de 24 Ocak Salı kim elendi? 24 Ocak Salı Survivor SMS oylaması sonuçlarına göre Survivor'da elenecek isim açıklandığı an sizlerle olacak. İşte tüm detaylar...

SURVİVOR 2017'DE KİM ELENDİ? 24 OCAK SALI


SURVİVOR'DAN ELENEN İSİM FULYA OLDU

BİR DOKUNULMAZLIK OYUNU DAHA


Survivor'da oynanan 2. dokunulmazlık oyununuda kaybeden Gönüllüler takımı bir kez daha ada konseyine gitti ve 2 aday daha çıkardı. Bu kez en fazla oyu alan Elif ile Eser elenme adayı olarak belirlendi.

SURVİVOR'A 3 İSİM DAHA KATILIYOR


Acun Ilıcalı yarışmacıları şok eden bir bilgiyi dün akşam paylaştı. Ilıcalı, ada konseyine 4 ismi daha çağırarak yapılan SMS oylaması sonucuna göre bu isimlerden 3 tanesinin yarışmaya dahil olacağını belirtti. Ayrıca tarihin en uzun Survivor'u olacağını da sözlerine ekledi.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA BÜYÜK ÇEKİŞME


İlk dokunulmazlık oyunu büyük bir çekişmeye sahne oldu. Oyunun ilk serisinde ünlüler takımı gönüllüleri 5-3 yendi. Gönüllüler takımı diğer oynanan turda ise 5-2'lik skorla kazanmasını bildi. Yarışmaya 1-1'lik eşitlik geldi. Son oyun için parkura iki takımında en iyi oyuncuları seçildi. Ünlüler takımı yarışmacıları bu oyunu kazanarak dokunulmazlık sembolünün sahibi oldu.
BİZE ULAŞIN