Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm tamamı yayınlandı! - Hızır, Ünal'ı kurtardı, başı dertte!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin her bölümüyle reytinglere damga vuran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı. 3 haftadır yayınlanmayan yeni bölümden ilk fragman yine bomba gibi bir bölümünde sinyalini verdi. Hızır Çakırbeyli, Ünal Kaplanı öldürmeyerek CIA'i karşısına aldı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölümün fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm tamamı yayınlandı! - Hızır, Ünal'ı kurtardı, başı dertte!
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 55. SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 55. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI İZLE!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölümün fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden EDHO yeni bölümü 24 Ocak salı günü sizlerle olacak! Peki yeni bölümde neler olacak? İşte tüm detaylar...

Esra'nın yaptığı yanlışı bir türlü hazmedemeyen İlyas depresyondadır. Evine gitmemesi ve her gün yaşadıklarını unutmak adına kendini dağıtması Çakırbeyli ailesini bunaltır. Her ne kadar ayrılmak istediğini söylese de Esra'yı hala sevmektedir. Handan ve Ceylan'ın yanına sığınan Esra da ne yapacağını bilmez haldedir. Bu duruma son vermek de ailenin toparlayıcısı Meryem'e düşer. Sonunda ikna olan Esra'yı evinde kötü bir sürpriz beklemektedir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 54. SON BÖLÜM FULL (TEK PARÇA) İZLE!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 54. BÖLÜM DE NELER OLACAK? - HIZIR ÇAKIRBEYLİ'NİN BAŞI DERTTE!

Özer'in ölümüyle birlikte düşmanlarının hedefi haline gelen Hızır Çakırbeyli'nin başı dertte. CIA, Ünal Kaplan'ın kalemini kırması Hızır Reis'in ise Ünal'ın yanında yer alması Hızır Çakırbeyli'yi düşmanları tarafından açık hedef haline getirmişti. Diziye yeni katılan Suzi ise Hızır'ın 2 gün içerisinde öldürüleceğinin haberini vermiştir. Çakırbeyli ailesinin başı dertten kurtulmazken diğer tarafından İlyas ile Esra arasındaki problemlerde içinden çıkılmaz bir hal almaya başlamıştır.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3 hafta aradan sonra nefesleri kesecek bir bölümle karşınıza gelmeye hazırlanıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm fragmanı yayınlandı!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. Bölümde Neler Olmuştu!

Ünal Kaplan'ın bir süredir sözünü ettiği Suzi ( Meryem üzerli ) diziye dahil oldu ve dahil olmasıyla birlikte ilk icraatını yapmış bulundu. Dizideki Özkan karakterini öldüren Suzi ayağının tozuyla yaptığı eylem ile dizi de kısa sürede çok can yapacağını belli etmiştir. Dizinin sonunda ise Hızır, Özer'in hain olduğunu ilan ederek kafasına sıktı.

BİZE ULAŞIN