Gökhan Gözükan kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)

Gökhan Gözükan, Survivor 2017 Gönüllüler kadrosunun en hırslı, savaşçı ve dirençli yarışmacıları arasında yer alıyor. Daha önce yoğun bir şekilde boks sporu ile uğraşan Gökhan Gözükan kimdir? Hangi sporları yapmıştır? Kaç yaşındadır? İşte merak edilen tüm detaylar...

Gökhan Gözükan kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)
Gönüllüler kadrosunun en iddialı isimleri arasında yer alan Gökhan Gözükan, ilk bölümlerden itibaren hırslı bir yarışmacı olduğunun sinyallerini verdi. Survivor 2017'de nereye kadar ilerleyebileceliği bilinmez ama uzun bir süre devam edecek gibi görünüyor.

GÖKHAN GÖZÜKAN KİMDİR?

Gökhan Gözükan, ada mücadelesinde fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yerini alıyor. Mankenlik, vücut geliştirme, boks gibi alanlarda kendisini yetiştiren Survivor Gökhan, yarışma içerisinde etkili bir karaktere sahip olacak. Takım liderliğine de yatkın olan Survivor Gökhan, yarışmanın iddialı adayları arasında yer alıyor. Peki, Gökhan Gözükan kimdir?

Survivor Gökhan kimdir sorusu, yarışmanın başlamasıyla birlikte karakter hakkında detayların araştırılmasına aracı oldu. Gökhan Gözükan, sportif geçmişi ile izleyicileri etkileyecek. Mankenlik ve geçmişine de sahip olan Survivor Gökhan, boyu ve kilosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Survivor Gökhan, 2017 gönüllüler takımında yer alan iddialı adaylar arasında bulunuyor. 'Şampiyon olacak' şeklinde yorumların geldiği Survivor Gökhan için, parkurlarda avantajlı olduğu yorumları ön plana çıkıyor.

30 Eylül 1983 tarihinde dünyaya gelen Gökhan Gözükan, vücut geliştirme sporu ve boks alanında kendisini geliştiren Gözükan, 1.92 boyunda 82 kilodur. Bir dönem modellik de yapan Gökhan Gözükan, oyunculuk kariyerine de sahiptir.

Seda İnci isimli bale sanatçısıyla nişanlı olan Gökhan Gözükan, Kazanmak için son nefesime kadar savaşırım sözünde bulundu. Yarışmaya katılmadan önce İnstagram üzerinden paylaşımda bulunan Gökhan Gözükan, arkadaşlarının başarı dileklerini kabul etti.

Gayrimenkul, dijital reklam, web tasarım gibi işlerle de ilgilenen yarışmacı, Beşiktaş taraftarıdır.

Gökhan Gözükan'ın yarışmacı profilinde yer alan izleyici yorumlarında, "Parkurlarda hızlısın güç seninle birlikte ünlüleri ez geç." şeklinde seyirci yorumları yer almaktadır.

BİZE ULAŞIN