Survivor'da kim elendi? - 24 Ocak Salı Survivor'dan elenen ilk isim kim?

Survivor 2017'de bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunları büyük çekişmeye sahne oldu. Ödül oyunlarını kaybeden ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarının ikisinide kazandı. Gönüllüler takımının ada konseyine gitmesinin ardından ise ''Survivor'da kim elendi?'' sorusu merak edilmeye başladı. Elenme adayları olan Eser, Erdi, Fulya ve Elif'in gergin bekleyişi sürüyor. 24 Ocak Salı günü Survivor'da kim elendi? SMS oylaması sonuçlarına göre elenen isimi bu başlık altından öğrenebilirsiniz.

Survivor'da kim elendi? - 24 Ocak Salı Survivor'dan elenen ilk isim kim?

Survivor'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Ödül oyunlarının ardından dokunulmazlık oyunlarıda ada da büyük heyecana sahne oldu. Kıran kırana geçen mücadelelerin ikisini de ünlüler takımı kazanarak derin nefes alırken gönüllüler takımı ise eleme gecesi için stres yaşıyor. ''Survivor'da kim elendi?'' sorusu merakla araştırılsa da Acun Ilıcalı elemenin 24 Ocak Salı günü yapılacağını söyledmişti. 24 Ocak Salı Survivor'dan kim elendi? Gönüllüler takımından Eser, Erdi, Elif ve Fulya'da hangisi en az oyu alarak adaya veda edecek? İşte tüm detaylar...

SURVİVOR'DA BUGÜN KİM ELENDİ? 24 OCAK SALI

Dün akşam Gönüllüler takımında bir kez daha ada konseyine gidildi. Dokunulmazlık oyunun kaybeden gönüllüler takımında en fazla ismi çıkan Elif üçüncü aday olurken, bireysel oyunu kazanan Ogeday ise Eser'in adını söyleyerek dördüncü elem adayını belirlemiş oldu. Bu dört isimden bir taesi bu akşam adaya veda edecek.

SURVİVOR ELENME ADAYLARI

Survivor SMS oylaması sonuçları geldiğinde anında bu başlık altında olacaktır.


Eser

Elif

Fulya

Erdi

SURVİVOR'DA ÖNCEKİ GECE NELER YAŞANDI?

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununun ilk turunu 5-3'lük skorla Ünlüler Takımı kazanırken, ikinci turda 5-2'lik bir üstünlük sağlayan Gönüllüler Takımı skora 1-1 eşitlik getirdi. Beraberlik nedeniyle Ünlüler ve Gönüllüler Takımı'nın en iyileri 3. oyun için parkura çıktı ve 3. oyunu Ünlüler Takımı kazandı ve dokunulmazlık sembolünün de sahibi oldu.

ACUN'UN YENİ SÜRPRİZİ

Acun Ilıcalı'nın açıkladığı sürpriz ise dün gecenin bir diğer değişikliydi. Acun Ilıcalı adaya gelmek için 4 yeni adayın olduğunu söyledi ve bu adayları tanıttı. Yapılacak eleme sonrası adaylardan üçü yarışmaya katılma hakkı kazanacak. Bunu da seyirci oyları belirleyecek.

SURVİVOR 2017 ÜNLÜLER KADROSU

Erkekler: İlhan Mansız, Serhat Akın, Şakşuka Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Furkan Kızılay ve boksör Adem Kılıçcı
Kadınlar: Milli dalgıç Şahika Ercümen, DJ Berna Öztürk, atlet Sema Apak, milli atlet Pınar Saka, dizi oyuncusu Seda Demir, kickboksçu Sabriye Şengül.

İlk açıklamalar geldi

İhan Mansız: Kazanmak için savaşmak gerek, savaşmak için savaşçı olmak gerek..."
Adem Kılıççı: "Hayat bir boks maçı gibidir. Yenilgiyi düştüğünde değil, kalkamadığında yaşarsın! Şimdi yeni bir savaş başlıyor..."
Serhat Akın: "Gönüllülerin gönlünde taht kurmaya gidiyorum.İsteseler de istemeseler de..."
Berna Öztürk: "En güçlü ben olmayabilirim; ama en iyisini ben yaparım..."
Sedat Kapurtu: "Kim daha çılgın göreceğiz! Ben mi, Survivor mı? Çıldırtırım, çıldırtacağım..."
Furkan Kızılay: "Bu sene çok farklı bir Survivor olacak. Gönüllüler duymasın!"
Seda Demir: "Kendine güvenmek insanın en büyük zaferidir! Neden olmasın..."
Tarık Mengüç: "Survivor'a savaşmaya gidiyorum. Güç demek Mengüç demek. Güç bende artık!"
Sema Apak: "Ben rakiplerimi düşünmem! Onlar beni düşünsün..."
Pınar Saka: "Kazanmak için ne mi yaparım? Hayal bile edemezsiniz!"
Şahika Ercümen: "Benim için zafer, derinliklerden geçer! Bu sefer nefesimi Survivor için tutacağım..."
Sabriye Şengül: "Survivor'ın kadın bir savaşçıya ihtiyacı vardı! İşte ben geldim..."

SURVİVOR 2017 GÖNÜLLÜLER KADROSU

Acun Ilıcalı ve ekibi, yarışmaya katılacak 'Gönüllüler'i 300 binin üzerindeki başvuru arasından seçti.'Göz6'dan üç kişinin katılacağı 'Gönüllüler'in kadrosu ise şöyle: Eser West, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Elif Şadaoğlu, Fulya Şahin, Deniz Gültekin ve Tuğçe Melis Demir.

BİZE ULAŞIN